Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o pomoc - kupno Megane II


Gracek Placek

Rekomendowane odpowiedzi

Ano świetne :-) tylko następne będzie inne ponieważ człowiek się zniechęca, gdy wady są jednak znaczące...nie do pogodzenia.... 3 razy rozrząd przy 67 000 km? :-)

 

Fajne autko, ale reasumują PLUSY i MINUSY to ze względów finansowych wybór pada na inną markę i inny rodzaj paliwa. A benzyna drożeje :P ehhh

 

Zgadzam się zdecydowanie z wami, że DIESEL to lepsze rozwiązanie, chociażby ze względu stosunku dynamiki do spalania.

 

P.S. 1.Obsługa w ASO, tak Panowie to prawda nie warto :P drogo i dłuuugo tam wszystko trwa :P

2. Odpowiadając na pytanie: Tak auto było kupione w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

 

Ja osobiście posiadam model benzynowy z 2003 1.6 16v 3-drzwiowy.

 

Autko super bardzo komfortowe jak na tą klase miałem możliwość jechać golfem ( Konkurencja) oraz peugeotem 307 i muszę przyznać, że Megane wypada naprawde nieźle.

 

Wysztko bardzo dobrze wykonane z dobrej jakości materiałów. i ogólnie wszystko byłoby pięknie gdyby nie silnik :mrgreen: zaczeły się probgelmy z odpalaniem ( Auto pali za 3 razem niezależnie od temp) lecz wyczytałem na forach iż jest to bardzo częsty problem tego silnika . NIby nic ale w renault biorą za usunęcie tej wady 2tys PLN a jako, że zaniedbałem tą wade to posypał mi się też system oczyszczania spalin :mrgreen: 200zł. Muszę przyznać, że trzeba dbać zresztą jak o każde auto... W tym tygodniu kupuje drugiego Megane z 2003 1.9 Dci 120km jak już nim pojeżdże to zdam relacje...

 

Pozdrawiam i życzę udanych i przemyślanych zakupów

 

rabcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!