Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pada u Was śnieg? (archiwum)


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Lublin :-P

-Temperatura -5°C

-Śnieg Sypie ciągle , doszło już do 45 kolizji :-/

, Służby drogowe Śpią :-x , drogi białe, nieodśnieżone , jest ślisko , uważać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestał ok. 17:00 ale od czawrtku uparcie pracował. W zamian jest -16 i widać gwiazdy, w ciągu dnia Jaśniepan odpalił stojąc jeszcze pod grubą przykrywą białego (stał tak od sylwestra), termometr wewnątrz pokazywał -9.

 

[ Dodano: 2010-01-04, 09:21 ]

Pada jak wściekły od mniej więcej pół godziny (wcześniej ledwo się snuł) i Jaśniepan już ma na dachu z 1 cm. śniegu, zobaczymy co będzie ok. 14:00 jak będę musiał po młodą pojechać do przedszkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to chyba wszędzie posypało. W Łodzi padało od rana, do chyba 16.30. Temperatura teraz -6*C. Służby odśnieżające w głębokim śnie. Nawet na przelotówkach było biało i ani jednego pługa (jak jechałem z pracy). :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej -6 i od 18:00 nie sypie, jednak to co napadało to konkretna ilość, od 13:00 chyba coś w okolicach 5 cm. Droga do domu znowu specjalnie wybrana bocznymi opłotkami po świeżutkim puchu-tam gdzie przede mną nikt przynajmniej z godzinkę nie jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce już wiosne... :)

:evil: Ani mi się waż to jeszcze raz napisać :evil:

Jest zima, ma być biało i tego białego to jeszcze więcej jak obecnie, co do temperatury, życzę sobie do -10 i tak gdzieś do końca lutego.

Potem ewentualnie możecie coś o wiośnie, roztopach i plusze delikatnie przebąkiwać. :) :)

Wracając do tematu, nie pada niestety od godź 13, temperatura oscyluje w okolicach -4. Mam nadzieję ze przed zapowiadanymi na jutro rozpogodzeniami jeszcze dosypie z kilka- kilkanaście centymetrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!