Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pada u Was śnieg? (archiwum)


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie pada :) Oby tak przez tydzień :) :)

Autko odkopane około 7:15 do czystego (trza było zakupy zrobić), postawione po powrocie, tak wygląda teraz. Dobrze, że antenę mam długą to nawet po tygodniu stania i takich opadów, powinno dać się zlokalizować :) :)

Oraz przystrojone pięknie drzewka :)

Idę znowu odkopać bo trza po paliwko do agregatu podjechać jakby linie pozrywało z nadmiaru śniegu :-?

Zdj_cie_0118.jpg

Zdj_cie_0117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-5*C, Pada śnieżek...

Dwa samochody już dzisiaj pchałem... :)

Jeden gość swoją Vectrą wlecial do rowu na polu jeżeli to tak można nazwać, wyciągał go ciągnik... No i drugie autko to dziadkowa Thalia, nie mogła sobie poradzić na wzniesieniu na działeczce ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to Koszmar, ani nigdzie pojechac ani nawet wyjechć, pod blokiem to juz całkiem tyle śniegu napadało że wyjechać sie nie da prawie :) Trzeba nie źle sie nagimnastykować a tak to apre zdjęc zimowych

 

8deed4d801f2a297m.jpg

 

092ad22f3ae0fec7m.jpg

 

50b011e7bfea9047m.jpg

 

22f8bb83493c0ae3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba już nie pada, w ciągu dnia raz padał śnieg, raz marznący deszcz. Temperatura rzędu -2 do -3 stopnie. Od wczorajszego popołudnia padało mocno aż do mniej więcej 16:00 dzisiaj. Jaśniepana ledwo wyrwałem z zaspy zanim pan z pługiem ganiający traktorem po osiedlu by go zasypał :) Jegomość aż się zatrzymał żeby mi podziekować że zabrałem. Za to nocny opad wraz z silnym wiatrem zrobiły mi niepowtarzalny tuning przodu (zdjęcie dam w poniedziałek bo lapka nie chce mi się rozstawiać), który pozostawiam do rozwoju do jutrzejszego wieczora. Zmieni się jedynie orientacja w stosunku do najczęstszych wiatrów u mnie. Wszelkie manewry pojazdem wykonywałem wychylając się przez otwarte drzwi :) Przy czym ucieczka przed pługiem zbyt łatwa nie byłą, przez noc spadło ze 20 cm. i ciężko przez ten puch się zwiewało, a że trafiłem na już trochę odgarniętą drugą część ulicy i to co pługiem usypał to się zaczęło kopanie czemu kibicował dzielnie sąsiad. Za to u teściów ulica nie odśnieżona (szorowanie spodem o śnieg), nieco problematyczna była ewakuacja za bramę-udało mi się na chwilę utknąć w poprzek ulicy, ale nieJaśniepan twardy jest i bujnięcie go 10 cm. w przód i z impetem do tyłu dało spodziewany efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!