Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grill pod kolor ? Oceńcie sami :)


Kamarad

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Co sądzicie by grill (środkową kratkę w zderzaku) pomalować na kolor nerek (takie ciemny srebrny) jak wg was by to wyglądało... rerki są oryginalnie malowane (dorwałem na allegro) zastanawiam się ponieważ ładnie by to wyglądało pod kolor własnie nerek, klamek, felg, relingów. oceńcie sami :) kupił bym kratke na allegro pomalował (oczywiście podkład baza bezbarwny) i przełożył :) piszę oczywiście bez obwódek na halogeny bo wtedy Megi miała by MEGA BANANOWY uśmiech ahhahahha

imag0004.jpg

imag02sds.jpg

imag0002.jpg

imag00bxb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

0cool widze ze na 300 wyświetleń jedyny napisałeś jednak ludzie to lenie żeby wyrazić swoją opinie :D wyszło tak że całkowicie odmieniło to przód samochodu :mrgreen: nie ma takiej drugiej hahahahaha...

 

imag0031.jpg

 

imag00ata.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak ludzie to lenie żeby wyrazić swoją opinie

Przyznaj, że oczekiwałeś przyklaśnięcia pomysłowi.... i tego Ci zabrakło....

Jakby były negatywne opinie tego pomysłu, to byś nie malował???? sadzę że też byś pomalował ale po obustronnie kąśliwych dyskusjach o gustach i guścikach...

Ja tu widzę nie lenistwo ale takt czytających to pytanie i brak oceny przed czasem Twojego gustu.

Teraz można oceniać bo widać jak to wygląda.

Uważam, że na fotkach nie wygląda to źle, może nawet lepiej jak siateksy czy inne wynalazki.

A czy mi się podoba- pozostawię sobie.... mnie nie musi się podobać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się pomysł podobał i dalej podoba. Faktem jest, że jakbym to ja sobie malował, dobrałbym jaśniejszy kolor, co by bardziej było to zauważalne i zapewne "wloty powietrza" też bym przemalował pod ten sam kolor. Ale jak wiadomo, są gusta i guściki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOJGIEN włąśnie nie zapytałęm tylko o opinie innych co chyba jest normalne :mrgreen: bo jeżeli by mi wszyscy napisali że porażka to bym nie malował :D po za tym GOJGIEN bardzo "przekąśliwa" uwaga no ale cóż... bo widzisz kiedyś założyłem post czy malować listwy na srebrno wszyscy mi odpisali że lepiej nie i zostały w kolorze fabrycznym :D więc widzisz nie jest tak jak po Twojej myśli... chcę żeby łądnie wyglądała a to musi być skonsultowane z tzw " większością " bo zaraz mi ktoś napisze WIOCHA ! :) 0COOL zwróc uwagę, że przód "pasków" sie świeci a reszta jest w cieniu i pod innym kątem niż nerki a lakier właśnie był do nich dobierany i jest identyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pięknie wyszło, jak w orgyinale. Sam w tym tygodniu jadę do znajomego lakiernika ma pistolet i kompresor, będzie mi malował uchwyty w drzwiach w moim interesie jest tylko kupienie farby i tu rodzi się pytanie jaką? Ma się nie śierać i dobrze trzymać. Możesz coś polecić? jestem kompletnym laikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!