Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupno Megane II


nobello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zainteresowany kupnem tego samochodu

http://otomoto.pl/renault-megane-1-5dci-model2004r-krajowy-C24925328.html

 

Czy możecie wyrazić swoją opinie na temat tego modelu a w szczególności o tym silniku i jego wadach i zaletach.

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

 

/0cool: przeniosłem

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć nic nie można mu zarzucić. Przebieg jak na kombi diesel bardzo mały (patrząc na rocznik), ale jak z polskiego salonu i cały czas serwisowany w ASO to bez problemu sprawdzisz całą historie serwisową samochodu. Na minus to tylko to, że to „golas”, najsłabiej wyposażona wersja. Co do silnika i modelu jak przeglądniesz ten dział forum to już nie raz była mowa o tym silniku nie mówiąc o samej megance II np.:

 

Mój odnośnik

Mój odnośnik

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogłoszenie co dałeś, jest dobre (oczywiście jak sprawdzisz w ASO przebieg). Jedynie co można zarzucić to słabe wyposażenie. Dlatego jak na samochód krajowy jest tania. Za takie pieniądze kupisz ekstra wyposażony ściągnięty z zachodu, ale albo z przekręconym licznikiem – zwłaszcza kombi (tam nikt kombi nie kupuje, żeby robić 15tyś. Km rocznie), lub po naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku 1.5 odpada. Tak czy siak ogłoszenie już jest nieaktualne. Możesz mi powiedzieć czy warto zainteresować się Laguną II. Też trochę tego jest w ogłoszeniach ( może właśnie za dużo) Na co zwracać uwagę , podobno nazwaną ją kiedyś królową lawet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej unikać silników dCi w Lagunie przed liftem.

Ogłoszenie jeszcze jest, więc może nikt jeszcze jej nie kupił.

Jeśli myślisz o Lagunie, to najlepiej z silnikiem benzynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!