Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kontrolka poduszki powietrznej


Rekomendowane odpowiedzi

W mojej MII phI 2 dni temu (sobota) sie zapalila kontrolka poduszki. Palila sie wesolo przez niedziele, a w poniedzialek rano juz nie...

Wlasnie dzwonie odwolac wizyte w serwisie...

 

Czy mam sie do tego przyzwyczaic czy cos trzeba z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, ze wolalbym, zeby zadzialaly.

 

W moim pytaniu mam na mysli, czy to sie czasem poprostu zdarza (ta kontrolka), czy tez oznacza, ze cos jest nie-halo?

 

A jest jakis sposob, na permanentne usuniecie, jesli to jest jakas usterka? (czytalem o tych sniedziejacych stykach pod siedzniem itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam

Mam takie pytanko odnośnie poduszek czołowych i napinaczy pasów. Czytając trochę forum zaniepokoiło mnie czy mój Sceniczek jest zdrowy i mam pewne wątpliwości.Czy jak zostanie odpalona chociażby jedna poduszka czołowa to zawsze ale to zawsze zostanie odpalony napinacz pasów bo to powinno działać razem.Jakiej długości powinien być nie odpalony napinacz pasa,albo o ile się on skraca po odpaleniu.Przeglądając allegro nigdzie na zdjęciach nie widziałem zasadniczych różnic w długości linki napinacza.Czyżby wszystkie było po dzwonie?

Pozdrawiam Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam, i ja się podepnę pod temat z tym, że wykluczyłem juz wszystko co potrafię. Zwijacz wymieniony (mierzony <jestem elektrykiem>), kable pod siedzeniami polutowane bez żadnych kostek. i dalej podczas jazdy świeci nieszczęsne SERV i ikonka airbagu.

Pomóżcie, bo już ręce opadają.

Kontrolki zapaliły sie z dnia na dzień jakieś pół roku temu. W lato jak się nagrzało auto to zgasły, ale teraz to już amen - świecą ciągle.

Auto mam od 5 lat, w tym roku dopiero zaczęło sie z nim źle dziać.

 

PS.: czytałem już chyba wszystko odnośnie airbag na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozdrawiam, i mam takie pytanie odnośnie tematu - czy po wystrzeleniu poduszek (chodzi o kierownicę, pasażera i pasy) konieczna jest wymiana sensora airbagu ???

Edytowane przez saweksz4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!