Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opinię o modelu z oferty


harasim

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się z toba zgodzić. Mój jest z marca 2006r i ma już polskie menu i fotele gdzie rączka do przesuwania jest od srodka samochodu (czarna metalowa), a od regulacji oparcia z boku to chyba już były poliftowe. Wcześniejsze chyba miały tak jak meganka regulacje dwoma uchwytami z przodu fotela.

EDIT: Tak na pewno fotele są wymienione ponieważ skóra na fotelach musi być taka sama jak na drzwiach. Nie na wszystkich zdjęciach to widać (zależy od światła). Fotele są w kolorze nie jasny beż jak w luxe privilage, tylko w kolorze bardzo jasna kawa z mlekiem (nie wiem jaki to kolor - bardzo rzadki). Jak jest taka tapicerka na fotelach to zawsze widziałem też w takim kolorze wykładzinę podłogową, dół deski rozdzielczej, kierownicę i drzwi. Tutaj przy zdjęciach dobrze oświetlonych widać różnicę w kolorach.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KWA..... to Wadowice- MAŁOPOLSKA

 

Gojgien - nie tylko znasz się na autach ale też na geografii! Gratuluje :notacrook: Ja po prostu skojarzyłem kierunkowy 33 z 32 z Katowic (jakimś cudem).

Ok - co do reszty, to przez cały dzisiejszy dzień dowiedziałem się dzięki Wam więcej niż przez ostatnie tygodnie czytając neta i oglądając ogłoszenia.

Może już jutro trafi się coś ciekawego ale jeśli nie zwiększe budżetu to będzie cięzko.

 

Pozdrawiam

 

EDIT: Żeby jednak nie zamulać tematu poproszę o informacje o tym modelu:

http://allegro.pl/renault-scenic-ii-benzyna-klimatronic-serwis-niemc-i2579787454.html

Edytowane przez harasim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten granatowy moim zdaniem, zdecydowanie lepsza oferta. O silniku nic nie napiszę, bo na benzynkach się nie znam, ponoć do normalnego sceniola 1,6 wystarcza.

Wyposażenie i wygląd ciekawy i godny zainteresowania. jak jeszcze sprzedający zapewnia że możliwe zrobienie przeglądu przed zakupem, to widać nie ma nic do ukrycia.

W opisie trochę mnie ubawił wpis "System start/ stop"

To że jest przycisk start / stop nie znaczy, że to jakiś system. Przycisk służy do zapalania i gaszenia silnika, natomiast system pod tą nazwą robi to automatycznie, przykładowo w czasie zatrzymania na czerwonym świetle. Te sceniole tego nie posiadają.

Na tylnej klapie brak napisu SCENIC, należy pomierzyć grubość lakieru!!!!!! Posprawdzać próg i wzmocnienia/ zawieszenia misy bagażnika.

Dowiedz sie także z jakiego powodu świeci kontrolka SERVIS. (11 fotka)

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!