Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosze o ocene


mdurajczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Scenica albo granda ale te 5 miejśc mi wystarcza byłem juz ogladac jeden sprzęt niestey porażka,znalazłem nową ofertę

http://moto.allegro.pl/renault-grand-scenic-2-0dci-nawi-panorama-automat-i2664247888.html

Facet wystawia go juz prznajmniej 2 raz pochodzenie z niemiec Uzytkowany w polsce 3 lata, tylko dlaczego chce go sie pozbyc skoro tiewrdzi ze to taki super sprzęt, Z rozmowy wynikało że serwisował go poza renault przez te 3 lata olej w skrzyni oczywiscie panowie w renault mu powiedzieli ze sie go nie wymienia. Tapicerka troche zniszczona ale zato wyposażenie niezłe. Niestey samochod niby to bezwypadkowy ale po ogledzinach widac

-przedni zderzak uszkodzony połamay lipnie klejony i wyłamana kratka

-tylne prawe drzwi niestey o 5 mm przesuniete na zawiasach

-przednie lewe lichwiasko podmalone krawedz i narożnik od błodtnika

-Plastiki pod maska połamane, wiazane klejone jedna lipa

-mikrowyłaczniki w przednich drzwiach nie działają oba

-Fap wyciety i wyłaczony programowo tylko po co skoro to dosc młody egzemplarz a fap w tym silniku to nie takie zło.

-Olej w silniku Elf 5W40 LDX ale 2 nalepki chyba tak bardzo sie spieszył zeby cos nakleić że zapomniał o tej pod maską

Tempomat jest, blokady skrzyni biegów brak, czujniki parkowania sa choc ten jeden w przednim zderzaku wyglada ze jest wcisniety w zderzak za głeboko, wyswietlacz w pożądku, test zegarow zrobiony błedy sa jakies w pamieci ale juz nie wnikałem.

A i z ceny zjechał do 23900 wiec jesli kogos interesuje to polecam sprawdzic czy prosty co by nie robił 4 sladow. zderzak, mnie niestety jego stan nie zadawala reszty nie sprawdzałem bo wiadomo po co.

Edytowane przez mdurajczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to:

- tapicerka za jasna

- nie widzę z fotek, więc jak sprawdzić: Parktronic, Tempomat, Blokada skrzyni biegów, Kontrola trakcji, Podgrzewane fotele?

- nie widać tyłu

- nie widać lewej części wyświetlacza

- brak plastikowego trójkąta na prawym ramieniu wycieraczki... też go szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!