Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

po regeneracji wtrysku


mariuszie

Rekomendowane odpowiedzi

witam po zakupie autko ciezko palilo rano wcale trzeba bylo zapodac auto start walniente 3 wtryski dalem do regeneracji teraz pali od strzala tylko czsami nie rowno chodzi na wolnych obrotach .W ciagu dnia raz dobrze raz zle chodzi zwieksze tylko delikatnie obroty i jest juz ok .Po podpieci wyskoczylo cos ze modulem swiec zarowych czy to moze byc przyczyna dodam ze pali doskonale teraz i lampka swiec zarowych zachowuje sie normalnie. Gdy wykrecilem wtryski nie zaznaczylem ich znajomy mowil ze by trzeba je zakodowac czy z czasem sam sie dostroi wtryski moga miec inna kolejnosc

Edytowane przez mariuszie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana wtryskiwaczy może przynosić podobne efekty. Wtryskiwacze w 1,5 dci się koduje. Wtryskiwacze po regeneracji, jeśli wymieniane zostały końcówki, rozpylacze też chyba trzeba zakodować na nowo.

Swoją drogę sprawdź świece żarowe.

Edytowane przez hymmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdzić to przy pomocy clipa. Podepnij i porównaj numery wtrysków z tymi które wskaże komputer na poszczególnych cylindrach. Mi się zdarzyło zamienić 3 z 4 i wyskakiwały różne błędy. Po sprawdzeniu i zamianie od dłuższego czasu nie mam żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kod wtrysku to jest ten wyzej czy trzeba go wykrecicz ,koncowki zostaly te same.ktos mi mowil ze jak pojezdze to sam sie zakoduje. WTRYSKI OK PODUSZKA SKRZYNI ALBO SILNIKA WALNIETA MA KTOS FOTKI JAK JE WYMIENIC

Edytowane przez mariuszie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mariuszie, czy twój problem już się rozwiązał? Czy powodem tego wszystkiego była poduszka silnika, skrzyni? Jeśli temat się rozwiązał, dobrze jest go opisać na forum, może się kiedyś przyda innym forumowiczom.

Edytowane przez hymmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slnik pracuje perfekcyjnie nie kodowalem wtryskow ,mam do wymiane poduszki skrzyni teraz nie mam czasu za duzo pracy ,ma ktos foty lub opis ja sie do tego zabrac lepiej wymienic wszystkie?Czy cos sie stanie jak nie zakoduje wtryskow slyszalem ze moze wiecej palic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam chciałbym odświeżyć temat

mam takie same objawy tzn czasami po zatrzymaniu np na światłach silnik pracuje nie równo, nie zawsze, kiedy ruszam i jadę wszystko jest OK

jak sprawdzić czy to ta poduszka pod skrzynią czy wtryski i ewentualnie który??

a może jakieś inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!