Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od pewnego czasu w moim Megan dają sie odczuć dosyć dziwne wibracje a mianowicie podczas rozpędzania samochodu przy pewnych predkościach np 4bieg predkość między 60-80(podczas przyśpieszania) trzęsie całym przodem.Mechanik nic nie znalazł,wymieniłem opony na nowe,przy oponach zimowych też wiec felgi wykluczone.nic nie znależli również na stacji diagnostyki.

Co to może być?przegłub,półoś????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kolego półosie napędowe, a konkretnie krzyżaki przenoszące napęd. Być może uszkodzone jest któreś z łożysk i stąd bierze się bicie półosi i wibracje. Im szybciej jedziesz,tym mocniej rzuca przodem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Cześc ja od jakiegos tygodnia tez mam taki problem gdy zblizam sie do predkosci 90 km/h zaczyna trząść tak calym autem ze wydaje sie ze sie rozleci zaraz cale i sciaga go jakby w lewo. czasem sie tez tak dzieje przy mniejszej predkosci jak najade na serie dziur na naszych pieknych polskich drogach. prosze doradzcie cos bo jest to bardzo uciazliwe i nie trudno o wypadek ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy przechodza bo wiekszej predkosci niz 95 nie osiagnolem bo strach auto lata po calej ulicy, odbylem teraz dluzsza podroz i uslyszalem jeszcze stukanie w prawym tylnym kole gdy sie blizej przyjrzalem okazalo sie ze resor w tym kole urwal sie od podwozia i czyma sie tylko na belce tylnego zawieszenia a tam gdzie powinien byc przykrecony u góry jest cale urwane i lata sobe luzem :mrgreen: moze to od tego tak jes choc tez nie dawalm bym 100% pewnosci ze to wlasnie od tego ale martwi mnie bo nie wiem ile moze kosztowac naprawa tego ?? :) bez spawania sie pewnie nie obedzie, juz nie mam nerwow do tego samochodu mam go od 1,5 roku i non stop sie w nim cos dzieje narawi sie jedno wychodzi nastepne i tak bez konca nie wiem czy wszystkie meganki takie sa czy tylko ja mam taki pechowy egzemplarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!