Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy wszystkie meganki takie sa czy tylko ja mam taki pechowy egzemplarz...

 

No wiesz, musisz podejść do tego autka z trochę większym dydstansem - ostatecznie ma już 12 latek. To normalne, że coś się sypie. :mrgreen: Zwłaszcza, jeśli poprzedni właściciel starał się na nim oszczędzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius , ale mi sie nie złamał amorek tylko urwało mi sie nie wiem podwozie co byl do niego amorek przykrecony pewnie przegnilo i odlecialo jak to mozna naprawic lub ile to moze kosztowac orientujecie sie moze ?

 

[ Dodano: 2008-07-18, 22:32 ]

jutro postaram sie zrobic fotke i zapodac zeby bylo dokuadnie widac o co chodzi

post-1435-1216413099_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masakra :!: Wygląda na to że urwał Ci się kawałek podwozia. Nie wesoło. Samemu może i byś to zrobił ale radzę Ci aby zrobił to ktoś konkretny kto zna się na rzeczy i zrobi to naprawdę solidnie. Od tego zależy Twoje bezpieczeństwo a nawet życie.

 

incognitto to zależy w jakim silniku. W silniku 2.0 koszt wymiany wszystkich trzech poduszek oscyluje w granicy 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mam taki problem - w mojej Megance 16V 2001r.podczas dodawania gazu i lekkiego skręcania w lewo słyszę niepokojące drgania i szarpania silnika - jak gdyby jakieś wibracje. W czasie jazdy na wprost lub skrętu w prawo nic takiego się nie dzieje.

Czy ktoś miał coś takiego? Jak myślicie, co to za przyczyna?

Będę wdzięczny na jakąś podpowiedź.

Pozdrawiam.

 

Zapoznaj się z postami wyżej. Korzystaj też z opcji szukaj dostępnej u góry strony.- lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeże troszke temat

Mam podobny problem.Wymianiłem poduszki a autkiem jak szarpie tak szarpie.Na zimnym silniku jest w miare ok ale gdy tylko silnik sie nagrzeje zaczyna szarpać.Najgorzej jest podczas jazdy po A4.Rozpędzam sie do 120 km/h i gdy zdejme noge z gazu to czuć potężne szarpnięcie i wibracje.Jest to na tyle mocne że oblewam się potem :).Ale zeby nie było to spróbowłem też przy 50 , 60 km/h objaw jest ten sam , no moze nie taki mocny.Może są jakieś inne domowe sposoby żeby to sprawdzić

Aaaaa i mam jeszcze jedno pytanko tylko prosze nie śmiejcie sie.

Dzisaj rano gdy zakopało mi się autko w sniegu zauważyłem że podczas próby wyajzu kręci mi się tylko jedno przednie koło.Wiem śmieszne przeciesz nie będzie stało w miejscu :).Ale zastanawia mnie to.Dzieki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo.Wstyd sie przyznac ale nie wiem.Ale widząc po odpowiedzi to już teraz chyba wiem :).poprostu myślałem że te szarpania to moga cos mieć wspolnego z półosiami.

A co do tego szarpania wibracji ma ktoś jakieś sugestie.Bo przeorałem to forum i jakos nic mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boban666, Powiedział bym , że masz problem z przeniesieniem napędu. Być może sprzęgło do wymiany? Trudno powiedzieć nie widząc auta. Ale na pewno nie ma to nic wspólnego z zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!