Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów forumowiczów

 

Zalogowałem się dziś pierwszy raz także przepraszam modów za ew. błędy (z braku czasu nie cztałem regulaminu)

 

Mam problem z moją meganką 1.5dci 2004 r , od jakiegoś czasu zauważyłem że nawiew (klimatronik) działa bardzo głośno na maksymalnym biegu i wprowadza duże wibracje na desce rozdzielczej tak było do wczoraj , dziś przestał działać wogóle nawiew , w samochodzi zimno jak cholera wszystko paruje , nie nadaje się do jazdy (samochodem przemieszcza się małzonka z dziećmi) , także trochę stęka że zimno .

 

Będę wdzięczny za uwagi i spostrzezenia , rady co z tym fantem dalej zrobić ?

 

 

Pozdrawiam

 

lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z braku czasu nie cztałem regulaminu)

 

Trzeba było jednak przeczytać

Będę wdzięczny za uwagi i spostrzezenia , rady co z tym fantem dalej zrobić ?

:) jest sporo tematów na ten temat.

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!