Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszczelka pod głowicą, Wycena


Pum4

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek sprawdziłem poziom płynu chłodniczego i okazało się że go nie ma a był prawie maks wczesniej. Jednocześnie przybyło oleju. Auto stoi teraz w warsztacie CDC na ulicy Głowackiego w Krakowie. Nie mogę znaleść dokładnych danych co w takiej sytuacji się wymienia ale cena jaką mi zawołali jest zawrotna bo to 2200zł. W tym wiem że 1100 to części a drugie tyle czyli też 1100 robocizna. Wiem, że były panewki sprawdzane czyli sciągnięta miska i zrobiony uszczelniacz na wale od strony koła pasowego. Proszę kogoś o wycenę lub podanie ile on zapłacił za podobną usługę bo moim zdaniem cena z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej i płyn to 200 zł a wymieniony ma być sam pasek 200, 200 uszczelka głowicy, 100 na wale plus uszczelka na miskę i pierdoły daje 100. Odrazu zaznaczam , że to moje szacunkowe kwoty ale daje to 800 dlatego chce wiedzieć gdzie 300 ?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 110 000 tys uszczelka ? Zagotowałeś go przedtem ? a cena jaką Ci podali wydaje się ok przynajmniej za części bo tak jak wyżej oprócz uszczelki trzeba zrobić szlif głowicy sprawdzić szczelność.Co do robocizny nie wiem czy dużo czy mało ważne żeby było zrobione super dobrze bo to nie jest wymiana klocków,a jak zrobią dobrze to do końca żywota autka powinien być spokój.

 

Dla ciekawostki podam że za to samo w seicento zapłaciłem z robotą 381zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

118km, nie byl przegrzany, ja wiem ze to nie seicento ale wydaje mi sie ze o 500zl za duzo :mrgreen: troche to podkopalo moje zaufanie do marki, boje sie ze kzfr sie teraz odezwie :D(

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź :mrgreen: dzisiaj odbieram to rzuce rachunek szczegółowy dla potomnych :P

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

 

po odbiorze auta stwierdziłem, że jest dużo oleju na pasku akcesoriow i wogóle wokoło wróciłem i okazało się że puścił simmering gdzieś przy rozrządzie, moje pytanie co mają w takim razie wymienić?? komplet paska rozrządu, ? pasek akcesoriów ? ufajdane jest olejem nawet obudowa lampy :D(((

Edytowane przez Pum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!