Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

KONKURS FOTO


Human Resources

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ze jesien sprzyja odprezeniu umyslowemu wpadlem na pomysl by wraz z forumuserami wybrac najladniejsze zdjecia aut ktore udalo nam sie cyknac. Domyslam sie ze auta to dosyc atrakcyjne obiekty do fotografowania wiec mam nadzieje ze wielu z Was zainteresuje sie konkursem. Zapewne macie na swoich dyskach foto o ww tematyce, ktorymi chcielibyscie pochwalic sie przed innymi forumuserami.

 

Konkurs mozemy podzielic na 2 kategorie w ktorych beda prezentowane zdjecia,

-zdjecia megane (niekoniecznie naszej)

-zdjecia innych samochodow

 

wstepny regulamin konkursu.

-prezentujemy tylko i wylacznie WLASNE zdjecia

-zdjecia nie moga byc zmienione przy uzyciu programow do obrobki zdjec (photoshop itp)

-umieszczamy do 3 zdjec w kazdej kategorii ( do 3xmegane + do 3x inne zdjecia a tematyce auto)

-kazdy forumuser ma prawo oddac 1 glos na kazda kategorie (czyli w sumie 2 glosy)

-oceniamy jakosc i atrakcyjnosc zdjec a nie samochodow na zdjeciach

-wygrywaja userzy ktory otrzyma najwieksza liczbe glosow w kazdej kategorii

-zdjecia wklejamy w nastepujacym porzadku przy pomocy imageshack-a czy innego hosta :!: , GALERIA MEGANE (do 3 zdjec), GALERIA INNE (do 3 zdjec)

-proponowany termon zakonczenia konkursu (28 listopad 07, 12:00)

 

 

a teraz prosze admin board o pomoc przy prowadzeniu konkursu, by pilnowali porzadku ,regul i utworzyli ankiete z 2 opcjami do glosowania (na galerie meg i galerie inne) umieszczajac na biezaco nicki forumuserow, ktorzy biora udzial w konkursie.

 

pozdrawiam

HR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Human Resources, czy uzgadniałeś coś z administracją na ten temat ?

Chyba nie, a ogłaszanie konkursów i regulaminów jest w gestii władz forum.

Może coś się zmieniło w tej kwestii i jako administrator o tym nie wiem.

 

Uważam, że zachowałeś się niepoważnie. Takie rzeczy się uzgadnia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że Krzychu - czepiasz się niepotrzebnie.

 

Osobiście nie znalazłem w Regulaminie żadnej wzmianki o tym, że TYLKO administracja ma prawo do ogłaszania konkursów, więc o co kaman?

 

Wyszedł z inicjatywą, bardzo dobrą, a Ty się napinasz, nie wiadomo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK, wiesz nie chodzi mi tu o jakieś napinanie. Ale taki konkurs trzeba w jakimś stopniu przygotować i wypada najpierw się odezwać i porozmawiać skoro to ja mam przygotować miejsce na galerie, a moderatorzy mają pilnować porządku itp. i aktualizować ankiety.

Ja inicjatywy nie neguje. Ale uważam, że należy takie rzeczy uzgadaniać.

Ale oczywiście jestem zły i wredny, czepiam się wszystkich. Szkoda, że tak myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj krzychu ty to sie boisz, że zaraz ludzie zaczną sobie dytki fotografować, czy dupy, przecież to chodzi tylko o wspaniały jesienny konkurs na fotkę jakies renówki :-P Czepiasz sie jak zwykle, moze w zamian zrobimy konkurs na artystyczną fotkę śmieci pod biurkiem, czy gaci w łazience :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby było sprawiedliwie, to możnaby dopisać punkt taki, że liczą się tylko fotki robione urządzeniem do rozmów na odległość, oczywiście dla wyrównania szans tych co pracują i tych co nie pracują, fotki mogłyby być robione tylko w określonych godzinach np 22-24 i najlepiej bez oświetlenia zewnętrznego, bo na wsiach to też z nim różnie bywa i chłopi przegrywaliby już na starcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!