Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

RS - piękny! :shock:

GrandTour - sorry, troszkę (jeszcze) mi nie podchodzi :-/

Scenic - bardzo fajny 8-)

 

Taki szczegół: szkoda że Renówka nie wstawia do tych modeli 3ego światła stopu jak w Lagunie III - coś a'la chrom - taki szczegół a wygląda fantastycznie!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MII w kilku krajach też była sprzedawana jako Estate - czyli u nas pewnie nadal Grandtour :oops:

Żaczynam się przekonywać do MIII i nie mogę się doczekać oglądania na żywo Estate :oops:

I dwa filmiki do obejrzenia: < zobacz >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam możliwośc potestowania nowej megi.

Miałem jedynkę, mam dwójkę, więc podzielę się swoimi doznaniami.

Generalne wrażenia estetyczne pozytywne, ewidentnie lepsze materiały, ciekawe wzornictwo środka, przyzwoite spasowanie. Nic nie stuka, puka, dzwoni, kompfort jak w golfie. A to już duży plus.

Minus w stosunku do dwójki - brak rolet w tylnych drzwiach (mówię o wersji expession) mały schowek w podłokietniku, który jest jak dla mnie wąski i cofnięty o tyle do tyłu, że korzystanie z podłokietnika jest mało wygodne, mało miejsca z tyłu (może htb tak ma, mój sedan oferuje więcej) brak schowków w podłokietnikach drzwi, duuużo plastiku w tapicerce drzwi, zupełnie jak u konkurencji, regulacja pochylenia oparcia wróciła do pokrętła jak w megi I, brak tylnego podłokietnika

 

Plusy to 6 biegowa skrzynia (dzięki temu drążek nie lata i nie stuka przy jeździe w korkach), dwustrefowy klimatronik, podgrzewane fotele, sztywne zawieszenie, większy bagażnik, przynajmniej wizualnie, ciekway wygląd, bluetooth w radiu, na karcie pojawił się dodatkowy klawisz uaktywniający tryb oświetlenia doprowadzający do domu, autko przyjemnie otula kierowcę.

 

Tak więć czekam z utęsknieniem na wersję sedan. ;-)

 

[ Dodano: 2009-03-06, 08:13 ]

Dodatkowe atrakcje zauważone dzisiaj - klapa przednia posiada w standarcie podnośniki hydrauliczne. Dodatkowo nareszczie ktos pomyślał i bagnet oleju nie jest schowany w czeluściach komory silnika, tak żeby komuś niedaj Boże przyszło do głowy z niego korzystać. Bagnet jest teraz na samym wierzchu schowany pod gustownym korkiem. Tak chłopaki naporawdę się starają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!