Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

no ja ostatnio widziałem nowe scirocco na poznańskich tablicach i pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to to żeby nowa Meganka była ładniejsza <ok>

Co do tyłu to trzeba zobaczyć na żywo, wielu osobom nie podobał się tył MII, a jednak auto odniosło sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeździłem Meganą zwykłą i Cupe w wersji 1.6, VI biegów w Cupe 1.6 to nieporozumienie dla zwykłej to jeszcze ujdzie ( jest ciszej i spada spalanie) ale zabierając się za wyprzedzanie to lepiej odrazu redukować. Czekam na TCE 130 bo TCE 180 przy debilnej polityce organizacji ruchu to generator kłopotów. Gdzie taką jeździś, na obwodnicy Kielc biegnącą szczerym polem i lasem postawili znak 70 i radar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem obie wersje sa poprostu olśniewacące. W porównaniu do megi 5d golf VI nie istnieje jeśli chodzi o wygląd wnętrza i karoserię, natomiast qupetka ma twardy orzech do zgryzienia :-P jeśli idzie o scirocco bo też jest niesamowicie ładne tak jak ona. czytałem w top gear że qupetka prowadzi się jak audi czy ford(komplement) także chciałbym zobaczyć niedługo jej porównanie z scirocco najlepiej live :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nie jeździłeś audi i Cupe tylko oczytałeś się gazet typu Autoświat. Jeździłem i audi i Cupe z silnikami 1.6, w Cupe dynamika kiepska a w audi to tak jakby tam siedział silnik od Malucha. Cupeta prowadzi się super, dużo lepiej jak starą, na przeciw niej audi to tak jakby płyną balią po jeziorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne że nie jezdziłem a szkoda :-/ dlatego napisałem, że chciałbym zobaczyć porównanie live czyli sam się przejechać tymi autkami wtedy wiedział bym co dobre a co lepsze hehe. Jezdziłem q7 ale to raczej z czołgiem można porównać, bo nie z zwinnymi autkami pokroju qupetki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak sie pisze, zwracajac sie w luznej formie do ogolou

 

ale co uzytkownik thalii moze o tym wiedziec, majac auto skladane przez turecka mysl techniczna, ktore nowe wyglada jak powypadkowe - patrz np. szpary miedzy elementami nadwozia

 

bez obrazy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!