Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna meganka też jest troszkę inna (tył) a mimo to jest seryjnie produkowana, supernowoczesność, i stylistyka jest zawsze krytykowana (fiat multipla, - została jednak ugruntowana pozycja miniwanów na rynku, szokujące początkowo światła zespolone w focusie, czy szeroko stosowane obecnie tylne światła a la punto). Masz rację że rachunek ekonomiczny jest istotny, lecz nowoczesna ekonomia wymaga wkładu nowoczesności, i elementu ryzyka w desingu, każdy chce mieć coś innego, lecz nie każdego stać na jaguara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz nowoczesna ekonomia wymaga wkładu nowoczesności, i elementu ryzyka w desingu

jasne ale można zrobić nowego Civ'a na którego czeka sie pół roku albo Modusa - którego widze na ulicy raz na pół roku :mrgreen:

Jak to mówił chyba Kubuś Puchatek: "Są tacy co umią i tacy co nie umią" :)

lecz nie każdego stać na jaguara.
i bardzo dobrze 8-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Honda pokazala jak sie powinno robic nowe auta a szkoujacym designem. Chyba nie spotkasz osoby ktorej nowy Civic choc troche sie nie podoba. A z Megana II jest roznie, mnie osobiscie najbardziej podoba sie Grandtour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie spotkasz osoby ktorej nowy Civic choc troche sie nie podoba. A z Megana II jest roznie

Hmm nie do końca się zgodze z Civem jest tak jak z MegII albo od razu "zachorujesz" na ten samochód albo cię odrzuci. Ja tak miałem z MII i Civem. Oba od razu mnie rozwaliły i podobnie jak z Meg II rozważalismy zakup Civa. Z czasem jednak sie mi opatrzył i juz nie zachwyca. Ale gdyby ASO było na wyższym poziomie to juz byśmu takim od prawie roku jeździli 8-)

Kiedyś podobnie było np. z Ficusem, czy C4. Są to modele które przejdą do historii.

A wbrew ankiecie, o Meg I za kilka lat nikt nie będzie pamietał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystkie gazety i wogole media gadaja ze Mega II zapoczatkowala nowy kierunek w stylu samochodow. A ta Honda Civic moze byc ale czy chciabym ja miec?? Chyba nie. Za bardzo sylwetka z boku mi sie nie podoba. A o 4 drzwiowej tez tak powiecie ze kazdemu sie spodoba??

A Citroen C4?? Ta kierownia to jak dla mnie totalna porazka. Slyszalem ze ciezko sie prowadzi jedna reka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mis ei np. nowa civ podoba wyglada dosyc kosmicznie,ino ta skrzynia biegow jakos tak wysoko umiejscowiona jak w polonezie....a co do megi to z 2 mialem tak ze nie podobala mi sie na poczatku ,i w sumie dalej razi mnie ten jej tylek ale za to wnetrze auta.....no wnetrze robi na mnie ogromne wrazenie a ze samochodem ma mi sie wygodnie jezdzic a nie dobrze na niego patrzyc to za to wnetrze jestem sklonny kupic 2 i mysle ze z 3 wersja megi bedzie podobnie :] a tak wogole to najladniejszy design ma subaru impreza i mitsubishi lancer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dacie jakiś link lub fotki?

sa one w pierwszym poscie (te numerki, klikajne :mrgreen:)

 

Subaru Impreza to jest inna bajka :) :) Niebieski kolor i zlote felgi :) :) Co tu wiecej pisac. A Lancer EVO IX to tez potega ale Subaru...

subaru opatrzone, no ladne ale zadne ;P a co do EVO... od VI do IX to to samo auto tylko lampy zmieniaja (mowie o wygladzie!) wiec nic jakos szczegolnego... za to EVOX :] miodzio :)

 

co do wymienianego Civa tez mi sie podoba, choc w srodku troche za kosmicznie, C4 z zewnatrz tez bomba, ale deska... komus sie chyba cos poje... i ta zrabana kierownica........ no comment

 

tylko MII podoba mi sie z zewnatrz ORAZ wewnatrz! :) dlatego ujezdzam wlasnie MII :)

 

no a co do odpowiedzi w ankiecie... tak jak samochody koncepcyjne, wszystko trzeba brac z duzym przymruzeniem oka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!