Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Basenji, ... ale fotki SĄ w pierwszym poscie!!! dokladnie 4 linki, co juz Ci zreszta napisalem pare postow wyzej... chyba rzeczywiscie strasznie przeoczyles... :] albo impreza byla bardzo udana...

 

ta fotka, ktora wrzuciles jest pod linkiem nr3. ale fajnie, bo wrzuciels lepszej jakosci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie dorzuce swoja skromna opinie: Dla mnie samochody jak prezentowane powyzej megane III, civic, grande punt, nowa corsa wygladaja naprawde podobnie (prawie ta sama bryla), roznia sie detalami (swiatla, zadek itp). O gustach sie nie dyskutuje ale Civic ma u mnie duzego plusa tak jak nowa Corsa :mrgreen:

Co nie zmienia faktu, ze megane II jest wg. mnie brzydkie a megi I HB jest piekna :-)

 

PS:

:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze mimo iż jeżdżę MII to i tak z tych nowych aut najlepiej podoba mi się nowa Corsa :-) a za to nieznosze widoku grande punto, poza tym znajomy kupił to auto nowe i już po 14 000 km wszystko w nim trzeszczy i świszcze. Może dlatego taka moja subiektywna ocena. Co do Megane III to o II na początku też większość nie miała zdania mi tam się podoba jest bardziej pozaokrąglana od poprzedniczki :mrgreen:

 

:evil: I jeszcze dodatek Jak dorwę gnoj... który mi znaczek przedni zerwał to mu ręce poprzetrącam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie osobiscie Civic podoba najbardziej, co do tej wersji powyzej to jak dla mnie spoilery to za duzo :mrgreen:

Ponizej tyleczki czterech omawianych w topicu samochodzikow, moim zdaniem przod i srodek Civica i tyleczek kosiarki :-)

Co wy na to? :-)

 

backs011172603635.JPG

Corsa, Civic

MegiIII, Grande Punto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basenji, ... ale fotki SĄ w pierwszym poscie!!! dokladnie 4 linki, co juz Ci zreszta napisalem pare postow wyzej... chyba rzeczywiscie strasznie przeoczyles... :] albo impreza byla bardzo udana...

 

ta fotka, ktora wrzuciles jest pod linkiem nr3. ale fajnie, bo wrzuciels lepszej jakosci :mrgreen:

Te fotki pojawiły się dopiero, gdy zagłosowałem.

Wcześniej nie widziałem żadnego linku!

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do każdego nowego projektu RENAULT muszę się przyzwyczaić dopiero rok temu zaakceptowałem megane II i już namawiam żonę na Grandtoura ale trójka wpada w oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!