Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być OK, zwróćcie uwagę na to, że wszyscy wypuszczają coś nowego a reno milczy od kilkunastu miesięcy, podobno pracują nad jakością i bezawaryjnością i stąd taka cisza ;) zobaczycie jeszcze pracownicy ASO reno będą się opierdzielać tak jak w toyocie ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy serwisów Renault już teraz się opierdzielają (i dodatkowo jeszcze kombinują jak trzasnąć klienta w rogi - patrz Kiljańczyk w Wawie) za całkiem dużą kasę (płaci klient) a jeżeli chodzi o jakość to jest coraz lepsza, jednak długa droga jeszcze przed nimi. No i muszą popracować nad jakością usług serwisowych, bo obecnie to niewiele jest ASO, gdzie klient wychodzi zadowolony z usługi i kwoty którą za nią zapłacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie jeszcze pracownicy ASO reno będą się opierdzielać tak jak w toyocie ;) ;)

 

Najnowsze badania wykazuja ze toyota nie cieszy sie juz taka bezawaryjnoscia jak kiedys...

 

A wracając do tematu to ja mam tak (niezaleznie od marki), ze chocby nie wiem jak mi sie podobal jakis model, w chwili kiedy wychodzi nowy/nowszy, stary zaczyna mi sie wydawc oklepany i przestarzaly. Jakby wyjety z innej epoki. Gdzies tam pozostaje sentyment, ale to juz nie jest to.

Nie chodzi mi tu tylko o to ze Megane II jest wg mnie duzo ladniejsze od strej meganki. Dotyczy to tez innych marek. Do niedawna symbolem wyrafinowania, stylu, kunsztu, harmoni itp. bylo dla mnie BMW seri "3" E46 Coupe. Nie mogłem sobie wyobrazic jak można zrobic bardziej elegancki i zarazem sportowy model tego auta. Teraz jak wszedł nowy model "trójki" (w tym coupe) wydaje mi sie ze E46 to auto dla zakompleksionych lub biedniejszych gosci albo dresów (jak kazdy stary model BMW). Czar prysł... Jedynie wyrażam szacunek dla M3 E46 z powodu jego osiagów, właściwości jezdnych i zastosowanej techniki. Choc ta przy nowym M3 tez juz wyglada blado ;-)

Coż. Taka kolej rzeczy ze nowe wypiera starsze, a starsze zostaje dla tych ktorych nie stac na nowe (jakkolwiek by nie mowili ze jest inaczej :roll: )

Megane II bardzo mi sie podoba, Megane III wyglada swietnie na zdjeciach 03 i 04. Z wyglądu jest nowoczesne i dynamiczne zarazem. Czekam na finalny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!