Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie sie nie podobaja auta zrobione do szpica (corsa, punto) co wygladaja jakby ciagle nurkowal przy hamowaniu... podobaja mi sie mocne sylwetki, bardziej poziome jak MII, MII, BMW1... takie o "mocnych barkach" czyli jak sie popatrzy ciut z gory to przednie nadkola ladnie wystaja i sprawiaja wrazenie muskularnych.

 

SoundWave, genialne porownania.

Basenji, fotki byly od momentu powstania ankiety, czyli dzien wczesniej niz napisales pierwszego posta :mrgreen: ale niewazne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a ja powiem tak : auta są jak kobiety i muszą mieć to coś. Mi się podobają i jednobryłowe (nawet wyciosane z klocka) ale mające zacięcie właśnie jak nowy civic lub Punto Grande też nie jest najgorsze ale i wielobryłowe mające charakter nie jest brzydkie patrz Subaru, ostatnia Vectra, Passat. Można oczywiście zanudzić człeka wyglądem jak np Golf5. Niby jednobryłowy i markowy ale ta nuda przypisana jest chyba do tego modelu. Reasumując to jak z kobitą.....błyszczeć nie musi ale musi mieć błysk .... w oku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe... osoby którym się STRASZNIE M2 nie podoba to posiadacze M1.... Jesteście jak posiadacze Porsche Boxter - oni też twierdzą że Carrera jest do chrzanu - a kupić jedynie stan konta im przeszkadzał.

 

Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy pierwszej Megii... W moich oczach samochodu o damskiej sylwetce :-D - proszę odebrać to jako komplement gdyż to właśnie kobiety na tym świecie są piękne :)

 

Aha. O mało bym nie zapomniał (i pewnie post by spadł przez to). Mi M3 nie za bardzo do gustu przypadła, no ale jak słusznie koledzy zauważyli wersja ostateczna na pewno sie jeszcze zmieni więc moje zdanie o niej pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji mam nadzieje że mnie nie rozszarpią tutaj za tę wypowiedź ale II nie wygląda za dobrze - to nie tylko moje zdanie ale kilku znajomych - zreszta podbne zdanie mam o Tahli. Także najlepiej wyglada I - super :-D

 

Sa gusta i gusciki...mi sie moja MegiII strasznie podoba i to najwazniejsze, jest poprostu inna...a nawiasem mowiac to od MI duuuzo bardziej podoba mi sie moja stara R19 z 93r. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megg III pojawi się w 2008 roku - przyśpieszono premierę tego modelu. Ponoć ma się znacznie różnić od tego co pokazywano wcześniej.

Oby zachowała cechy II i nie przypominała urawniłowki z NRD czy Yaponii.

zdrówko :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystkie zapowiedzi nowych modeli renault są zawsze szokujące. Jak dochodzi do prezentacji faktycznego modelu, to zawsze jest łagodniej. Mi osobiscie prototyp nowej meg nie specjalnie się podoba, ale zobaczymy za 2 lata. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość mówi, że Honda Civic najbardziej się podoba Ok jest ładna, ale nie wiem czy mieliście okazje nią jeździć. Ja miałem i skrzynia biegów jest fatalna, a tylnia szyba zrobiona w spojler (fajnie wygląda) ale nie jest funkcjonalna nic nie widać poniżej tego "spojlera".

 

A co do Meg III mi się podoba tylko zalatuje mi Seatem Alteą, pożyjemy zobaczymy ale ogólnie fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

prawdopodobny poczatek sprzedaży; koniec 2008

najprawodpodobniej 3 letnia gwarancja na 100000km

zamiast wersji coupe wersja ze szklanym dachem i bez srodkowego słupka

póki co brak info dot. silników i wersji nadwoziowych

 

a teraz moje subiektywne odczucia po obejżeniu zdjęc; w sumie to bez rewelacji, ale ok

mozna sie tego było spodziewac patrzac na megankę II i Lagunę III, nie robi tak dużego wrazenia i nie szokuje jak Megane II, gdy wchodziła na rynek... świata chyba nie zawojuje :roll:

 

 

pełny artykuł + przykładowe zdjęcia; Auto Świat z dd czyli 03.09.2007

[temat był już poruszany] -Robak

 

sorry Robak-masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

radujecie serce moje bo w 2008 spłacę kredyt na moją "megi" ;

martwi mnie tylko fakt że przy MIII nic sami nie zrobimy (klamka otwierana sms-em , silnik odpalany zdjęciem "trzeźwego" oka itp).

moja MIphII zrobiła 6000 km w wakacje więc zrobiłem jej dobrze (konserwację nadkoli) ; gdy samochody się nie psują i nie wymagają obsługi użytkownika to tracimy z nimi kontakt (duszę auta); dlatego forum nasze jest najlepsze - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero rok temu zaakceptowałem megane II i już namawiam żonę na Grandtoura

 

No nie. Ja mam Grandtoura bo hatchbacka nie zaakceptowałem do dziś (Mój Tata takiego ma). Grandtour to zupelnie inna bajka. Do dziś mało które kombi moze się z nim równać pod względem wygladu i funkcjonalności. Ale prowadzi się lepjej 5d :-(

 

Co do MIII to : jak zrobili ładny tył to spaprali przód - gdzie grill - ta blacha przypomina mi starego passata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd całkiem niezły. Ciekawe, czy model będzie jeszcze bardziej skiepaszczony niż MII :evil: W pracowników serwisu Reno, raczej niepochlebne opinie krążą o MII i Laguna II.

 

18 września byłem na premierze Laguny III pod Gorzowem i trzeba przyznać, że takie cacko będzie kłopotliwe w ekspolatacji, szczególnie po okresie pogwarancyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!