Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


Grzechu60

Rekomendowane odpowiedzi

Grzechu60, ten z Gorzowa Wlkp. masz na miejscu, to nie widzę przeszkód żeby go oglądnąć osobiście. Jednak cena w stosunku do wyposażenia nie jest zbyt atrakcyjne.

Pozwoliłem sobie wyedytować posta i usunąć to co już jest niepotrzebne.

Na przyszłość proszę korzystać z kontrolki Raportuj widocznej pod profilem użytkownika.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-spora szpara pod prawą lampą;

-dywaniki sobie poszły;

-wyłącznika ESP nie widać (ale może być);

-wgniecenie pokrywy bagażnika (nieduże i chyba lepsze takie niż wiadro szpachli :) );

-dodaj koszty rejestracji a może i dopuszczenia do ruchu, przeglądu itp;

-tylny prawy próg w okolicach naklejki lekko wgnieciony, naklejki nie jestem w stanie zauważyć);

Jak dla mnie może być, tylko dlaczego chcesz miec samochód w kolorze pojazdu mojej żony???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No. Można powiedzieć, że poszukiwania Scenica zakończyły się Scenicem w postaci:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/renault-scenic-1-6-exception-g%C3%B6rlitz/177336029.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=34&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxPrice=7001&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=70000

 

Po 26 maja po niego jadę :)

 

Wszystkim za pomoc, SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!

 

Dodano: 25 maj 2013 - 21:01

Cześć!

Powracam znowu z problemem. Mianowicie, znalazłem w Polsce w miarę taniego Sceniola:

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-6-75-tys-km-z-nimiec-ideal-C29187722.html

Co sądzicie o tym?

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Grzechu60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik mi się nie zgadza z tym co na fotkach przedstawiono, a przedstawiono przedliftingowe auto.

Poza tym może być całkiem OK skoro sprzedający w opisie datami sypie. wersja wypasu też całkiem OK jak na mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleszew i tamtejsze komisy omijałbym szerokim łukiem. W ogłoszeniu jest rok 2007 a lampy, zderzak i listwy boczne z wersji przedliftowej. Może i serwisowany itd ale to nie znaczy, że nie zaliczył dzwona albo po prostu zdjęcie nie przedstawia oferowanego auta.

Wielofunkcyjna kierownica? Poza tym, że się kręci i trąbi to więcej wielofunkcyjności nie widać<szukaj>

Edytowane przez kcichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież może być tak, że samochód został wyprodukowany w 2006r., a właściciel kupił go na wyprzedaży w roku 2007r. Teraz poprostu człowiek się pomylił i zamiast 2006r. wpisał 2007r. Może być tak?

 

No cóż,szukaj dalej.Nie zgadza się opis ze stanem auta.

 

A co się nie zgadza oprócz kierownicy wielofunkcyjnej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być jak piszesz ale lift był w połowie 2006 roku więc mało prawdopodobne, że zostało kupione w 2007. Najlepiej zdobądź VIN i sprawdź w ASO historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz poprostu człowiek się pomylił i zamiast 2006r. wpisał 2007r. Może być tak?

Większość handlarzy tak pisze i nie są to pomyłki, to celowe szukanie naiwnych i przyciągnięcie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tymi niejasnością z datami nic niepokojącego nie widać ze zdjęć. Ale może być tak jak pisałem, że jest tak "odpicowany" specjalnie pod sprzedaż. Wydaje mi się, że jeszcze wczoraj w ogłoszeniu widniało, że nieopłacony. Sam opis też jakby podejrzany. Spróbuj zdobyć VIN i może uda Ci się coś ustalić z tymi serwisami.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!