Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

słabe światło


Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam problem ponieważ zmieniłem żarówki w tylnich lampach na Ledowe ( STOPU i postojówek) i strasznie słabo świeca.. w 1 lampie dałem sobie zwykłe a w 2 ledy zeby zobaczyc jak to wyglada i tam gdzie mam ledy to słabe swiatło przez pół jak w tej lampie ze zwykłymi żarówkami.. co to może być? jak świece postojówki zaświeca mi sie też z prawej strony postój i stop tylko ze nie jest takie światło stopu mocne tylko słabe bo jak dam postów i stop na raz to stop świeci sie normalnie niewiem czy to ma tak swiecic czy co to sie stało..

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6; 5.7 - miej litość nad czytającymi :D Ciężko normalne zdania zbudować ;) - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1 lampie dałem sobie zwykłe a w 2 ledy zeby zobaczyc jak to wyglada i tam gdzie mam ledy to słabe swiatło przez pół jak w tej lampie ze zwykłymi żarówkami.. co to może być?

Lampy przystosowane i homologowane na zwykłe żarówki. Wszelkie podmiany na własna pałę moga powodowac takie efekty. Światło z ledów jest inaczej ukierunkowane i nie odbija sie od przygotowanych dla żarówek odbłyśników.

U ciebie jeszcze chyba dodatkowo występuje mostkowanie pozycyjnych ze stopem, właśnie przez tą nowo wstawiona ledową. Tam na cokole w tych ledach są inaczej wyjścia podłączone, co daje taki efekt jakbyś normalna dwówłóknową odwrotnie podłączył. Też będą świecić obydwa włókna ale mniejsza mocą.

Moja rada, odeślij to badziewie co kupiłeś (masz pretekst że są odwrotnie połączone jak potrzebujesz) i nie poprawiaj fabryki. Światła zewnętrzne nie są dla Ciebie ale dla innych użytkowników drogi

Jak Ci ktoś w tyłku zaparkuje, a zostanie udowodnione jakie masz żarówy, to nie pomoże nawet woda święcona byś odszkodowanie otrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystianek nie masz na co kasy wydawać? Ktoś wjedzie Tobie w dupę i masz pozamiatane i odszkodowania nie dostaniesz a mandat. Druga sprawa przeglądu nie przejdziesz z tymi żarówkami, trzecia sprawa policja może podczas kontroli zabrać dowód rejestracyjny samochodu za nie przepisowe oświetlenie. Brak homologacji.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!