Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Menu z językiem polskim


Rekomendowane odpowiedzi

O to nie wiedziałem.

A mógłbyś konretnie podać gdzie to się zmienia, mam język niemiecki i ciężko mi dojśc do tej opcji.

Jakbyś pokolei powiedział gdzie to jest to będę wdzięczny.

Edytowane przez matisk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy menu na jezyk polski zmienia sie tymi samymi guzikami co steruje sie komputerem pokladowym? Po dluzszym przytrzymaniu jednego z dwoch przyciskow po prostu resetuje sie komputer pokladowy ale zadne menu do zmiany jezyka sie nie pojawia :-(

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki -damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw należy wejść do menu ustawień osobistych, a dopiero potem w opcję wyboru języka. Takie rzeczy to piszą przecież w instrukcjach obsługi. Warto czasem zaglądnąć do niej i zapoznać się co tam napisano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź ale nadal nie wiem jak wejść do ustawień osobistych. W instrukcji na pewno jest to napisane ale jak się łatwo można domyślić skoro nie mam polskiego menu to i instrukcja jest w języku obcym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetuje ci się, bo zapewne przytrzymujesz przycisk jak na ekraniku jest pozycja z komputera (zużycie, zasięg itp.) lub aktualny przebieg. Najpierw musisz przyciskami "góra - dół" ustawić "menu naciśnij dłużej". To jest bodajże ostatnia pozycja po przebiegu (jak nie ma jakichś dodatkowych komunikatów). Jak na ekranie masz ten napis menu to teraz naciskasz dłużej i powinny ci się pojawić inne ustawienia, w tym język po przewijaniu przyciskami na prawk dźwigni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boldi, w takim razie polecam zaopatrzyć się w instrukcję w języku polskim. Znajdziesz ją w odpowiednim dziale na forum: http://megane.com.pl/files/category/5-instrukcje-obslugi/. Odszukaj instrukcji dla swojego auta i pobierz.

Zamieszczam skan strony z instrukcji, na której wyjaśniono jak wybrać ustawienia osobiste dla megane III:

thumb_hosting_zdjec_1384635540__menu_ustawien_osobistych_megane_iii_ph_i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję martello i damiar. Jutro kolejne próby. W ASO powiedziano mi abym podjechał do nich ponieważ zmiana języka menu wymaga podłączenia do komputera :)

 

Dodano: 17 lis 2013 - 14:25

Sukces, menu zmienione ;) Jeszcze raz wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich, pozwolę sobie odświeżyć wątek. Mam Megane z 2012r., zmieniłem już menu na polskie, ale ustawienia radia dalej są po niemiecku - zmiana głośności itp.

Wie ktoś jak to zmienić?

Mam wersję z nawigacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!