Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zmiany na forum - propozycje


venus

Rekomendowane odpowiedzi

dotyczace roznych ciekawych i zarazem smiesznych rzeczy)

Jeśli chodzi o śmieszne rzeczy to już jest o tym temat w odpowiednim dziale ;-) i nawet trochę śmieszności już tam się znalazło :mrgreen: Wystarczy tylko poszukać -poczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dopisywałem coś w jakimś temacie i nie mogłem napisać nowego postu tylko dopisywało mi do starego bo mój był ostatni. Dobre to jest jak dopisuję tego samego dnia. Tu jednak minęło kilka dni i temat gdzieś daleko nie bardzo widoczny. Gdybym miał możliwość napisania nowego postu pod moim, to pojawiłby się na pierwszej otwieranej stronie w dzisiejszych lub w napisanych od ostatniej wizyty, a tak to sporo ludzi wcale tego dopisku nie przeczyta bo nie wiadomo, że on powstał. Może lepiej jak nie idzie to z automatu do ostatniego jako dopisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na to prosta rada.

 

1. zaznaczyc tresc swojego postu,

2. ctrl+c,

3. napisz nowy post, na poczatku wklejajac stara tresc, dopisek (forma wg uznania) "edit..." czy "dodano...",

4. wpisac nowe info,

5. wyslac post na forum,

6. skasowac poprzedni, samodzielnie lub poprosic o to ktoregos moda.

 

temat wedruje na sama gorelisty z nowym postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie zakładam nowego tematu tylko się podłączę.

Zaistniał wątek oklepywany wielokrotnie (czujnik położenia wału):

http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=31968#31968

Lewy go zamknął i chwała mu za to.

Ale wpisując w wyszukiwarce, która domyślnie wyszukuje którekolwiek słowo "czujnik połozenia wału" to pytający otrzymuje 297 tematów do przejrzenia.

Jeżeli wyszukiwarka ma za zadanie znaleźć wszystkie słowa to wyników będzie tylko 7 i to w miarę konkretnych.

Krzychu- chyba można to zmienić (domyślne opcje szukania), a daję gwarancję, że populacja dublowanych pytań spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam taką propozycję odnośnie kolorów używanych (a właściwie możliwe do użycia) w trakcie pisania postu, czasami zdarza się że ktoś użyje koloru czerwonego zarezerwowanego dla modów, dostaje ostrzeżenie, czasem nawet kilka od użytkowników i modów i zmienia na kolor dozwolony. Jednak ostrzeżenia zostają i kupę niepotrzebnych postów trzeba czytać. W związku z czym proponuję zablokować możliwość użycia koloru czerwonego dla zwykłych śmiertelników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!