Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grand Scenic 2.0 dci automat 7 osób pilnie poszukiwane


faflik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po roku jeżdzenia C8 żona stwierdziła, żę czas na mniejsze auto.

C8 poszło od ręki, klient przyjedzie po nie w przyszłym tygodniu.

 

Szukam Grand Scenica 2.0 dci automat 7 osób. Rocznik po 2007 w górę.

Cena do 50 000 zł.

Niestety nie ma praktycznie nic w automacie (jedynie te które nie mogą sprzedać się od roku http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-2-0-dci-automat-150-km-7-os-C12431510.html , albo okazuje się że nie automat http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-2-0-dci-160-km-navi-kamera-C27860483.html ).

Proszę o pomoc w szukaniu ogłoszenie, może ktoś z forum coś wie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na mobile.eu i poszukaj sobie autka gdzieś w europie,kupisz za lepsza kase a bedziesz miał pewność że nie masz ulepa,jeżeli się boisz jest pełno ludzi w polsce którzy pomogą tobie w rozmową przez telefon z właścicielem,kupnem,sprowadzeniem i zarejestrowaniem za jakąś tam opłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu jechać za granicę, a nie chcę kupować auto w ciemno nie widząc go.

Gdziekolwiek miał bym jechać, i tak każę serwisowi go napierw obejrzeć bym nie dymał ponad 300 kilometrów po auto zrobione z przystanku autobusowego albo po przeszczepach.

 

Wiem, wiem - Wiem też co ASO RENAULT potrafi powiedzieć i wymyślić. Kiedyś sprzedawałem CC które wyprowadziliśmy nowe z salonu, a klient zamówił taką wizytę. Ale komuś trzeba zaufać.

 

Ale właśnie dla tego chce kupić auto w Polsce bym obejżał auto zanim je faktycznie kupię. Mieszkam w "centrum" więc mam "wszędzie blisko".

 

Proszę o pomoc

Edytowane przez faflik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 50 tyś obejrzałbym sie za autem nowym, ewentualnie po demonstracyjnym. Nie wiem jakie są ceny nowego granda ale czy nie warto byłoby wziąć nówki a resztę rozłożyć na raty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do dyspozycji maksymalnie 50 tyś, ale najchętniej kupił bym coś około 25 tyś. Nie chcę żadnego kredytu.

Poza tym auto ma mi pomagać w prowadzonej działalności związanej z wożeniem "zmęczonych" ludzi po spływach kajakowych. Nie kupię do tego nowego auta, bo po prostu szkoda.

W cenie 70 tyś napewno nie kupi się nowego samochodu GS 7os. 2.0dci aut, a co dopiero dalsze miłe wyposażenie. No chyba że jakiś salon nówkę mi sprzeda za 50 tyś. to wtedy może być nawet bez klimy :lol:.

Nadal proszę o pomoc w szukaniu ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie zlinczują. Jak chodzi o przewożenie ludzi, 7 osób, komfortowo, i pewnie żeby był silny silnik to polecam Chryslera Voyagera. Cichutki, pełno miejsca w środku bardzo komfortowo się nim jeździ, automat. Silnik bardzo wytrzymały na łańcuszku. Lpg przy spokojnej jeździe spali 11 litrów. Tutaj jest według mnie idealny samochód dla Ciebie:

http://allegro.pl/chrysler-grand-voyager-limited-4x4-lpg-3-3-v6-i3002839967.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linczować nie będziemy ale polecać koledze z forum auto sprzedające się od czasu soczysto- zielonej trawki na fotkach, to chyba przegięcie. Taki amerykancki WÓZ, za takie pieniążki jeszcze nie poszedł, to coś z nim nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem link tak z marszu, żeby pokazać o jakie autko chodzi.

Mam znajomego który ma voyagera 99' Miałem okazję się nim przejechać to normalnie bajka... Troszkę wielki WÓZ to fakt. W tym modelu co pokazałem to nie podoba mi się platikowy kolektor ssący. Jak do gazu to z aluminum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za propozycję, ale jak pisałem na samym początku ma być mniejsze od C8 a GV jest zdecydowanie większy.

Do wożenia ludzi na kajaki mam NISSAN'a Interstar'a (to samo co RENAULT Master), więc ten ma być tylko zapasem dlatego nie zależy mi na wygodnych fotelach.

Żona jednak woli troszkę mniejsze na miasto.

Zresztą mamy jeszcze Lagunę III 2.0 dci Aut. Initiale Paris i stwierdzam po ponad dwuch latach jeżdzenia tym samochodem, że GS z tym silnikiem i tą skrzynią to to czego nam potrzeba.

Wcześniej też mieliśmy SCENICI (1996 1.6 (5lat posiadania) oraz 2006 1.6 aut(tylko rok) ).

Ten ostatni tylko przez rok ale tylko ze względu na brak mocy w połączeniu ze skrzynią AL4/DP0 - to się tylko nadaje do miasta.

 

Dziękuję za podpowiedzi, ale wiem czego szukam.

Nadal proszę pomoc w szukaniu ciekawego auta.

 

ps.

Mając na myśli ciekawe auto mówię oczywiście o GS 2.0DCI AUT 7os. :lol:

 

ps. 2

Założyłem jeszcze nowy temat dotyczący połączenia automatu i silnika 2.0dci do zadań ciężkich (ciągania ludzi z kajakami) - proszę o wypowiedzi ludzi którzy taki zestaw eksploatują.

Nowy post dotyczący skrzyni i silnika

 

Pozdrawiam

Edytowane przez faflik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mając 50 tyś obejrzałbym sie za autem nowym, ewentualnie po demonstracyjnym. Nie wiem jakie są ceny nowego granda ale czy nie warto byłoby wziąć nówki a resztę rozłożyć na raty ;)

 

Lekko odgrzeję kotleta ale za to ku przestrodze.Nie można kupić nowego Granda za 50k PLN.Do tego 7 osób.Do tego w automacie.Do tego 2.0 dCi!!!

Taka odpowiedź wiąże się z kompletną nie znajomością realnych cen.Odsyłam do konfiguratów,cenników.

Ale cóż.Marzyć każdy może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!