Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Budowa i działanie kluczyka radiowego, kodowanie immobilizera


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Posiadam megane 1 ph2 2000r. i dzisiaj nie otworzyłem drzwi bo centralny nie zadziałał. Najgorsze że w drzwiach zamki też  nie działały przy zakupie więc ręcznie też nie idzie(auto mam od czerwca).

Myślałem że bateria to kupiłem i wymieniłem następnie zrobiłem procedurę kodowania klucza poza samochodem ale starałem się przy szybie przedniej. Nie wiem czy dobrze ale nie miałem innego pomysłu.

Nie wiem jeszcze czy przytrzymując przycisk na kluczu dioda powinna mrugać? a potem zgasnąć i dwa razy kliknąć.

Czy mogło się gdzieś zalać przez deszcze?

Jak na razie immo widać że miga normalnie w aucie.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Posiadam renate meganke 2000 rocznik po lifcie. Ostatni wymieniałem stacyjke i mechanik wpisał mi nowy kluczyk do komputera a stary mi oddał. Pomyślałem wiec ze bezpieczniej mieć dwa kluczyki wiec dorobiłem sam grot do starego aby pasował do nowej stacyjki. Autko pięknie pali na obu kluczykach. Chciałem jednak zaprogramować zamek centralny i działa mi tylko na jednym kluczyku. Próbowałem metodą 10 sekund i 2 kliknięć. Czy jest możliwe zaprogramowanie 2 kluczyków do zamka centralnego?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam. Żona wymieniła akumulator i baterie w kluczyku. Renault megane 2000r po lifcie. Przestał zamykać centralny zamek z pilota, tylko działa zamykanie centralne od środka z pulpitu.  Męczące jest wciskanie wewnątrz auta przycisk centralnego zamka a potem kluczykiem ręcznie zamykanie drzwi pasażera. Z góry dziękuję za pomoc 🍻🍺 Próbowałem parować kluczyk (przysbosobić) z filmików na yotube ale zero reakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!