Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

OBRĘCZE KÓŁ Z LEKKICH STOPÓW (ALUFELGI)


Mistic

Rekomendowane odpowiedzi

et sobie doczytaj w tym temacie generalnie od 36 do 43 ale nie jestem pewien co do górnej granicy

w coupetkach to nawet wsadzali et50, ja mieli felgi po 8"

 

[ Dodano: 2007-04-01, 08:58 ]

jak opieraja się ohamulec przedni skoro meganki oryginalnie chodza własnie na felgach 14

ale mowa w pierwszym poście o Megane I ph II, a one mają większe hamulce i fabrycznie były na 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w serwisie chcieli przełożyć te co mam na alu i nie robili problemu.

 

Problem jest taki, że jak w zimie założysz stalowe z zimówkami to komp będzie się czepiał że masz 4 kapcie!

 

A przekładanie czujek z oponami jest bez sensu gdy masz 2 komplety kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak czytam o tych felgach i czytam... duzo juz wiem ale... powiedzcie mi jeszcze co to jest to ET, mowicie ze do megany I ma byc powyzej 36, a co to dokladnie jest, bo znalazlem ladne fele i tylko to ET mi nie pasuje..

 

oto link: http://moto.allegro.pl/item181719837_oz_ra...ar_gratis_.html

 

prosze o krotki komentaz;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz n-ty:

 

Offset felgi (ET)

 

Offset zwany również odsadzeniem jest odległością pomiędzy płaszczyzną symetrii felgi, a płaszczyzną powierzchni montażowej. Offset może być dodatni lub ujemny i jest specyficzny dla konkretnego modelu felgi a nie samochodu, jak rozstaw. Oznacza to, że różne felgi montowane do tego samego auta mogą mieć różne offsety.

 

używajcie opcji "szukaj" !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fabrycznie na 14'

pewnie masz do tego najuboższą wersję wyposażenia? jeśli tak, to możliwe i przyznaję Ci rację

 

Bardzo mozliwe ze jest tak jak mowisz. Co prawda jesli chodzi o wyposazenie to na pewno nie jest to seria, chocby ze wzgledu na ABS czy Klimatyzacje i el. szyby. Ale oznaczenie mam RN, wiec prawdopodobnie jak ojciec ja kupowal dla siebie, to wzial wersje najtansza i sobie dokupil co chcial, innego wyjscia nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanawiam się nad kupnem alufelg w pierwszej kwestii przyszły:

C2511856_2.jpg

 

Tylko proszę o informacje jak się będzie jeździło na 17stkach z silnikiem 1,6 i czy dość wyraźnie spadnie moc.

 

P.S. A może jakieś inne alu proponujecie (mogą być 16stki jeżeli na 17stkach będzie odczuwalny spadek mocy).

 

[ Dodano: 2007-04-05, 08:25 ]

Czytałem, ale raz piszecie tak innym razem inaczej :)

 

A może macie jakieś propozycje 17stek do Megane II najlepiej z fotkami jak są założone na meganke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!