Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

OBRĘCZE KÓŁ Z LEKKICH STOPÓW (ALUFELGI)


Mistic

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ten typ felgi. Im więcej pustej przestrzeni tym lepiej.

Osobiście bym czerwonego nie wsadził. Ale skoro w środku już jest czerwono to na zewnątrz może być jeśli Ci to nie przeszkadza.

 

Ps. Zrobiłeś w końcu te progi?

 

[ Dodano: 2007-03-27, 21:31 ]

Jeszcze jedno. czy ta felga nie byla prostowana w okolicy godziny 9 tej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis CALY dzien sprzatalem auto :) umylem, nawoskowalem (rysy zamalowalem kredka, uffff bylo tego troche do pucowania :/ :) ), odkurzylem, szyby wymylem pianka, surowe plastyki przejechalem specyfikiem, opony rowniez nablyszczylem i na czarnilem :) dodalem nowe wycieraczki i dywaniki, jeszcze tylko czekam az grill'e dobrze zaschna :) zdjec juz nie zrobilem dzisiaj bo czasu nie starczylo :/ jutro jade w jakies ciekawe miejsce (moze dach parkingu galerii kazimierz?)

 

a zeby w temacie... wg. mnie do MII rozsadny wybor to 16/17 cali

 

ja wybralem 16" bo i felgi i opony mam twarde wiec czuje sie jak na 17" a przynajmniej prawie 1000zl zaoszczedzilem przy kupnie, a tez wyglada :) jutro rzuce pare fotek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez musze sie wziasc na pucowanie mojej meganki bo brudna jest koszmarnie, skoro na razie na felgi sie zdecydowac nie moge to przynajmniej ja ladnie wymyje :)

Fajnie ma ten kto nie ma ograniczen finansowych, ja niestety tak dobrze nie mam, wiec felgi musze wybierac z glowa. Nowe felgi plus opony to i tak sporo kasy, niezaleznie czy to 16 czy 17. Zaraz sie biore za dalsze szukanie jakis fajnych felg... najgorsze jest wlasnie to ze 16'' sa jeszcze w nienajgorszych cenach ale 17'' jak na tak niewielka roznice w wielkosci to sa jednak duzo drozsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak a może nie?

A może coś między morzami?

:)

zdrówko

 

[ Dodano: 2007-03-28, 18:15 ]

no ja tez musze sie wziasc na pucowanie mojej meganki bo brudna jest koszmarnie, skoro na razie na felgi sie zdecydowac nie moge to przynajmniej ja ladnie wymyje :)

Fajnie ma ten kto nie ma ograniczen finansowych, ja niestety tak dobrze nie mam, wiec felgi musze wybierac z glowa. Nowe felgi plus opony to i tak sporo kasy, niezaleznie czy to 16 czy 17. Zaraz sie biore za dalsze szukanie jakis fajnych felg... najgorsze jest wlasnie to ze 16'' sa jeszcze w nienajgorszych cenach ale 17'' jak na tak niewielka roznice w wielkosci to sa jednak duzo drozsze...

 

Ale ten wydatek możesz rozłożyć na dwa sezony.

Teraz kupujesz felgi a potem opony.

Z moich niewilkich doświadczeń z 17" wynika, ze nie ma problemu z komfortem jazdy. Popatrz np do Motoricus'a na felgi i ceny. 17" można też kupić poniżej 500 zł/szt.

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Ojciec ma 14 tki. Oponki 185/65 R14. Zaraz ktoś powie że bąble. Ale autko naprawdę dużo lepiej wygląda. I każdemu polecam każde alufelgi. A jeśli ktoś chce wydać na felgi oszczędności z 2ch lat. To jak mu sprawia to radochę to też rozumiem. Różne ludzie mają potrzeby.

 

A wizualnie felga mi się podoba. Bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 185/65 wg tego co NO napisał mają 120 mm gumy bąbla. :)

16 205/55 jw. mają 112 mm bąbla więcej. Więc 8 mm więcej bąbla niż 16 tki.

 

[ Dodano: 2007-03-28, 20:08 ]

Ja za moje bąbelki z alufelgami dałem 100 Euro. :) Jechałem po nie 1050 km. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dolicz koszty przejazdu hihihihi jasne jak jesteś i przy okazji się opłaca kupić ale specjalnie jechać?

ja za swoje mam zapłacić 840 za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!