Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

OBRĘCZE KÓŁ Z LEKKICH STOPÓW (ALUFELGI)


Mistic

Rekomendowane odpowiedzi

no sprytna sprytna :-P tylko zobaczymy co wyjdzie z tych moich zakupow

@ Kolek - wyglada super, jakie masz tam oponki?

@ DrNO - nic tylko pozazdroscic, nie dosc ze masz sliczna czarna megi, moj ulubiony kolor, to jeszcze felgi ktore juz dawno mi sie spodobaly

@ Ractime - u innych prawie wszystkie felgi mi sie podobaja, gorzej jak sama mam cos wybrac...

a co powiecie na te felgi? alessio action 17" (czwarte od gory)

http://felgi-opony.pl/?strona=felgi&se...=4&nr_str=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprytna sprytna :-P tylko zobaczymy co wyjdzie z tych moich zakupow

@ Kolek - wyglada super, jakie masz tam oponki?

@ DrNO - nic tylko pozazdroscic, nie dosc ze masz sliczna czarna megi, moj ulubiony kolor, to jeszcze felgi ktore juz dawno mi sie spodobaly

@ Ractime - u innych prawie wszystkie felgi mi sie podobaja, gorzej jak sama mam cos wybrac...

a co powiecie na te felgi? alessio action 17" (czwarte od gory)

http://felgi-opony.pl/?strona=felgi&se...=4&nr_str=0

 

Megi, a może jakieś inne. Te są zbyt 'kanciate' jak dla obłej Megg.

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi te felgi alessio action 17" są naprawde niezłe i powiem Ci że jak Ci się podobają 17" to kupuj bo jak kupisz 16" to później możesz żałować że jednak nie kupiłaś 17" tak jak ja troszkę żałuję ponieważ te felgi np. suchutkiego czy kolka wyglądają super w ogóle wszystkie 17 wyglądają super !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basenji - no kanciate troszke ale zawsze mi sie podobaly bardziej te kanciate niz jakies zaokraglone, a moze wlasnie na megi ktora ma dosc oble ksztalty dla rownowagi takie felgi beda fajnie wygladaly :)

Jak nic nie powali mnie na kolana to zaloze maki veleno, byc moze 17'' i bede robic konkurencje dla DrNO :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to Twoja decyzja.

Pamiętaj o dobraniu odpowiedniej szerokości felgi ( proponuję 7), a co za tym idzie odpowiedniej oponki (do tego rozmiaru felgi opona powinna mieć 215x45x17).

Ja stwierdziłem, że do tyłu do moje felgi powinienem dołożyć jeszcze dystansik.

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kolek, odstawiona masz ta furke...

 

Ja w Wieliczce jestem w poniedzialek o 10:30, jakbys przejzedzal, zeby sie umowic, to chetnie zobacze ja na zywo ;-)

 

[ Dodano: 2007-03-30, 22:59 ]

Aha, Megi, jak tam (do tych Allesio) wsadzisz 4 sruby zamiast 5, jak na zdjeciu (rym) to nie wiem, czy zamieszanie sie nie zrobi.

 

Muszisz poszukac zdjecia z 4 otworami...

 

Mi sie Spidery podobaja, tylko za duzo ramion maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie powali mnie na kolana to zaloze maki veleno, byc moze 17'' i bede robic konkurencje dla DrNO :-P

nic nie przebije mojego Garfield'a :] gdybym mial pieniazki to moze bym wzial 17" ale ze nie mialem a 16" tez mi sie podobaja to... jak masz mozliwosci to wez 17". a mnie osobiscie te alesio sie nie podobaja, a z czterema srubami wygladaja troche tragicznie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: opony mam 205/50zr17 przód, 225/45zr17, autko troche zmulają te gumy...

A co do szyb to raz mi zabrali dowód ale za przysłowiową flaszke odzyskałem :)

jazel, jestem wtedy na uczelni, ale moze sie urwęi tam podjade bo wkońcu musze to załatwic... no żywo gożej wygląda, takier ma dużo niedociągnięć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy 215 nie spowodują problemów z zakręcaniem?? Wzrośnie również i spalanie. Bo szersze gumy większe opory toczenia.

Nie ma żadnych problemów z zakręcaniem. Co do spalania - nie zauważyłem żadnych różnic. A komfort jazdy praktycznie taki sam.

zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład

felgi 15"

rozstaw śrub 4x100 otwór centrujący 60,1

opony 185/55 R15; 195/50 R15

o et sobie doczytaj w tym temacie generalnie od 36 do 43 ale nie jestem pewien co do górnej granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!