Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prośba o ocene 1.9 dci 130 km


michalos1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

mam zamiar obejrzeć na dniach to autko http://otomoto.pl/re...-C28123501.html

zakładam, ze niemiec pozbył sie auta bo coś padnie zaraz wiec pewnie w pierwszych miesiącah padnie turbo wtryski albo dwumasa :notacrook: i jesetm na to przygotowany

ale moze ktos z was dojrzy na fotkach cos niepokojącego

wg sprzedawcy i dok auto przyjechało z niemiec i niebyło przy nim nic robione

VIN nieznam jeszcze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg dużo większy nikt mi nie wmówi że auto kombi w dieslu przed 6 lat zrobiło 40tyś km ,druga sprawa to jest 120 hp a nie 130:) wszystkie listwy siwe Klamki chrom a relingi czarne też jest top moim zdaniem zastanawiające:) Jedna karta Ciekawe dlaczego? gała zmiany biegów wytarta:) Jeśli bedziesz chciał ją zakupić To podjedź gdzieś do serwisu na sprawdzenie bo wydaje mi sie że handlarzyk chce przykombinować:notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie, dam znac po obejrzeniu

Ps: przebieg wiadomo;)listwy z tego co patrzylem na inne megi to tak ma być winnym kolorze , 130 KM może być w tym roczniku napewno

szczególnie dzieki za zwrócenie uwagi na karte i zaslepke przy zamku :notacrook: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się trzymał od tego auta z daleka. To auto żeby miało poniżej 300 tys przebiegu to będzie dobrze. Łatwo to skalkulować: w niemczech jakieś sensowniejsze egz. które mają po 200 tys przebiegu kosztują od 2,5 tys euro(absolutne min). Co daje razem z opłatami 12000 tys zł. A gdzie zarobek handlarza? A gdzie koszta paliwa sprowadzenia tego auta?? Na pewno puści ta megane za 12500 bez mrugnięcia okiem. Jednym słowem ten egzemplarz musiał kosztować max 1800 euro. A więc odpowiedz sobie jaka to jest padaka. Ja bym wolał sobie kupić auto które już jeździ w kraju chwile albo krajowe, a to dlatego że ktoś przy nim coś już porobił. A z zachodu to ciągną tutaj takie lumpy. Kupisz za 12 tys auto, wymienisz turbine, sprzęgło i inne duperele i już wychodzi Ci cena 16 tys.

Silnik 130 koni łatwo poznać, wystrzelić osłone i pochylic się do przodu przy szybie, i zobaczyć ile węży wychodzi z turbiny. W 130 konnej wersji turbina była chłodzona dodadtkowo wodą.

Edytowane przez arekk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie z gatunku :zrobić takie zdjęcia,by nic nie pokazać.A teraz dorzucę parę słów o nadwoziu.Tylny zderzak ma nieco inny odcień,drzwi tylne prawe również a w dodatku są niedbale spasowane.Pród po lakierowaniu i mimo starań sprzedającego widać,że pasowanie elementów jest słabe.Wgniecenie na lewym nadkolu,a naklejka wydaje mi się chyba jest.

A co do przebiegu wg.książki auto na samym początku robiło rocznie ok.28 tys.km a po 2008 już tylko ok.2,5 tys km rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwań czas

Kolejne ogłoszenie, Facet twierdzi że niebity

może ktos jednak dojrzy coś na co powinienem zwrócic uwage?

PS: podejrzewam ze kombi z hakiem i gazem to wiecej zrobił przez 6 lat;)

 

http://moto.allegro.pl/renault-megane-benzyna-gaz-sekwencja-i3105734284.html

Edytowane przez michalos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko nie ma systemu kontroli trakcji (nie ma przycisku), ten przebieg to między bajki można włożyć. Gałka zjechana nieźle, a kierownica dopiero co obszyta skórą poza fabryką. Moim skromnym zdaniem autko ma grubo ponad 200 tys km. Świeci się serwis, no i z tym bixenonem to też popłynął gościu...

Edytowane przez arekk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: podejrzewam ze kombi z hakiem i gazem to wiecej zrobił przez 6 lat;)

 

dziwne masz podejście kolego, to że auto ma hak i gaz to od razu musi znaczyć że robi niewiadomo ile kilometrów? Ja mam kombi, gaz i hak (1,5 roku) i auto ma dopiero ok 185 tys.km. 2003 rok i robie ok 12-15 tys rocznie. Wg mnie nie jest to reguła i w tym przypadku nie sugerowałbym się gazem i hakiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdanie autko godne uwagi..a tak jak kolega wyżej nie sugeruj się tym ze hak gaz itd.. ten hak to nie wiem kiedy był używany cały zardzewiały :!:, po drugie jak pisze kolega arekk_89 ten przebieg to między bajki można włożyć, skoro sprzedający pisze ze auto serwisowane wiec można wszystko sprawdzić :). I tak samo nie wiem po czy to wnioskujesz ze kierownica obszyta dopiero co po za fabryka nie komentuje..

Powiem Ci kolego tak jeśli masz blisko do auta warto podjechać obejrzeć podjechać na jakiś servis diagnostyczny czy coś, sprzedający wyraźnie napisał że jak coś wyjdzie zwraca koszty paliwa ;)

ale to tylko moje zdanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że hak i lpg ot tak sobie nie jest, i to jest moje zdanie, a Ty nie musisz się z tym zgadzać. Kierownica jak już ktoś napisał też niedawno obszyta widać z daleka, że to nie jest oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że było coś robione z drzwiami od kierowcy ( nie zgrywa się linia z błotnikiem ). Lewarek zmiany biegów ( jego wytarcie ) świadczy o przebiegu powyżej 200 tyś km. Hak o niczym nie świadczy, sam mam założony a przebieg mam 117 tyś. Zadziwia mnie jeszcze cena ( trochę niska jak na ten rocznik ). Trzeba by obejrzeć i sprawdzić w ASO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak samo nie wiem po czy to wnioskujesz ze kierownica obszyta dopiero co po za fabryka nie komentuje..

Na kilometr widać że ta kierownica jest dopiero co obszywana, tylko ślepy by nie zauważył...

A te wszystkie książki serwisowe, to kupują, wyrabiają pieczątki i podbijają. A potem ludzie się napalają że auto super hiper mega :notacrook: Wiadomo wszystko jest do sprawdzenia w Renault ASO, ale dwóch przyjedzie auto sprawdzi, a trzeci obejrzy i uwierzy bo wszystko super. Następna sprawa to auto zza granicy z gazem. Jeżeli ktoś założył gaz to ciachał nieźle kilometrów, to jest wiadome.

Więc kolego Kixner jeżeli uważasz że to auto jest godne uwagi to gratuluje lekkomyślności :notacrook:

Edytowane przez arekk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!