Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czarna coupe do oceny


Dafko

Rekomendowane odpowiedzi

i tak bym to sprawdził ale dziękuje za sugestie ;) coś konkretniej co widzisz z tyłu? Jedna śruba mocująca zderzak jest nie orgynialna chyba i nie wiem czy w 1.6 była taka końcówka wydechu ale tłumik mógł być zmieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył jak tył z tą jedną śrubą zderzaka, ale wg mnie przód też miał jakąś przygodę, brak wygłuszenia na grodzi, jakieś luźne kable na wierzchu od jakiś przekaźników, szpary maska/błotnik. Jednak, to wszystko wcale nie musi dyskwalifikować, jeśli ogólny stan jest dobry ;)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tył rzeczywiście trzeba sprawdzić na miejscu. Spoiler na klapie nie przylega - tak mi się wydaje. Ogólnie na zdjęciach ładnie wygląda, wszystko jak fabryczne.

Taka uwaga, jak jesteś dużego wzrostu to szyberdach może Ci przeszkadzać, bo podsufitka jest jakieś 8cm niżej niż w coupetach bez dziury w dachu.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 180cm więc raczej się zmieszczę ;) o co chodzi z ta podsufitką? tak opada bo przerwa w ciągłości materiału przez dziure na szyber? W mojej megi też mam szpare miedzy błotnikiem a maską,nie była nigdy bita to samo tyczy się grodzi nie mam tego wygłuszenia i nigdy go tam nie było ale widziałem że w niektórych jest to wygłuszenie(jak dobrze pamietam w Dci i w starym D)mogę się mylić.Z tymi kablami bez izo.rzeczywiście jest coś nie tak oglądałem dzisaij u siebie i mam tam taką plastikową osłonę(to chyba czesc nadkola) i te kable ida u mnie pod nią i są zaizolowane trafne spostrzeżenie! ;) Prawdopodobnie jutro jadę ją obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze widzę na zdjeciu wyglada jak by maska miała inny odcień od błotnika po stronie kierowcy źle wsadzona uszczelka na słupku za kierowcą .Co do motoru poza tym że wypucowany i naplakowany to miałem ten silnik w w kombiku jak właczyłem klimę to autko nbył mułowate strasznie .Sprawdż ranty tylnych nadkoli ,progi oraz kielichy z przodu . Pozatym ciekawe czy opłacony jest recykling .

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat z klimą ciagnie sie myśle w każdym samochodzie jest to samo podczas jej włączenia zawsze auto traci na mocy.Po golfie IV 1.4 16v i jego zamule na klimie w megi nawet bym tego nie zauważył ;p Jutro albo w ciągu najbliższych dni okaże się czy to auto czy feler ;)

 

Dodano: 05 kwi 2013 - 18:43

Pojechałem,zobaczyłem i jestem lekko zaskoczony o ile na zdjeciach prawie ideał to jak zwykle wyszło na żywo.Po pierwsze jak to handlarz 0 pojecia o przeszłości samochodu znał kraj i bazował na ksiazce serwisowej.Auto rzeczywiście serwisowane w ASO(orginalne filtry itd...) brawo dla meganecoupe02 za spojler rzeczywiście lata jak zyd po pustym sklepie brakuje jednej śrubki,nie był bity,lekko puknięty tył od prawej strony nowa lampa(ori.)generalnie naprawa niechlujna i po łebkach w garażu,błotnik malowany był w całości i szyba z tej strony tylna z innego roku,spojler też szpachla z boku i malowany.Pas przedni nie naruszony wszystko jak powinno być.Tył podłoga też ok,nadkole w miejscu stłuczki nie ruszone.Silnik suchy ale tak naplakowany że aż mnie odrzucało...Osłona grodziowa była facet jak mył silnik ściągnął ją bo namokła...;/(urwał) prawdopodobnie na półsyntetyku miał momenty że troszke nierówno pracował albo krokowiec albo cewka chyba były te sagemy jeszcze ;/ Pęknięta szyba czołowa,skóra nie poprzecierana ale zmeczona do renowacji,zamek fotela kierowcy troche latał,urwany zamek tylnej kanapy,nie działają 3 z 4 szyb el. działa tylko od kierowcy ;/ Prawdopodobnie auto ma dokładaną klimatyzacje (te przeowdy które zauważyliscie) to z klimy są nie orginalnie podpięte.Szyber dach miał inny rok 06 bodajże...zastanawiajace ale dach wyglądał ok oprócz tych plastikowych relingów,powyginane we wszystkie strony...wnętrze troche brudne i ten cholerny plak wszystko było tłuste jakby olejem oblane...;/ Ogólnie autko ładnie się prezentuje ale troche do porobienia jest jak myślicie warto w to zainwestować?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 - ortografia i logika wypowiedzi

Rozumiem podniecenie ale bez przesady

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez Dafko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co oszukiwać, trudno kupić zadbane, albo chociaż niezniszczone coupe. Listwy na dachu to standard w phII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!