Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przyciemnianie szyb tył gdzie i jaki koszt ?


macabra80

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Kaliszu za Scenica 2006 r. i berlingo 2010 r. zaplacilem po 250zł od auta

 

Gdzie robiłeś w Kaliszu? W Jurpolu czy może za Kaliszem w Piotrowie? Jak to wyszło?

W Piotrowie za całą Megi IIphI hb powiedzieli mi 450zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, a jaki to jest stopień przyciemnienia ? Ciekawe czy są to te same stopnie co w foliach 3M. Mi facet z folii 3M pokazywał 4 odcienie.

Najciemniejszy był według mnie za ciemny i wybrałem ton niżej ale ile stopni było to już ci nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

okolice Kalisz, Pleszew,Jarocin,Ostrow Wkp Może ktoś coś polecić

Ja mogę w Poznaniu namiar, może jak się wybierzesz na wycieczkę, aż tak daleko nie masz.

Jeśli zdecydujesz się tu masz namiary http://www.iblack.pl/. robiłem tam ja , ojciec i jeszcze kolegów. powiedz tez że jesteś od gościa od srebrnej megi kombi i że z forum.....najlepszego <szukaj> i powinien dać jakiś rabacik.

Co do jakości to mam już przyciemnione u nich od ponad 3lat i nie ma żadnego pęcherza, odchodzenia czy innej usterki, jedynie czego żałuję to że nie posłuchałem gościa i nie dałem mocniejszego przyciemnienia.

Miałem robione folią Global 30.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyciemnianiem szyb w Piotrowie miałem już do czynienia nie jednokrotnie. Za każdym razem wszystko w jak najlepszym porządku. Co prawda jeszcze Megi nie robiłem ale np. Octavia II, Octavia III, Omega C, S80 itp - wszystko tak jak należy!

 

Jedź śmiało - dogadasz się z nimi co do odcienia i ceny też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mogę polecić dobrego gościa do szyb.

Całkiem dobrze robi i bardzo tanio!

80zł za 3 szyby jeśli chodzi o wersje hatchback

Miejscowość Wysoka/ okolice Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej

Jak ktoś chce namiary to na PW, nie będę publicznie

udostępniał numeru tel.

 

A co do Polskiego prawa odnośnie przyciemniania szyb:

 

Art. 66 ust. 1 pkt 5 prawa o ruchu drogowym " (...) pojazd musi być tak zbudowany, utrzymany i wyposażony, aby korzystanie z niego (...) zapewniało dostateczne pole widzenia kierowcy (...)"; Polska norma branżowa nr BN-76/3626-07 określająca wymagania dla samochodów osobowych w zakresie widoczności z miejsca kierowcy. Norma ta określa, że niedopuszczalne jest ograniczenie pola widzenia kierowcy w obrębie kąta widzenia 180 stopni. Przepisy Regulaminu nr 43 EKG ONZ, w których dopuszcza się stosowanie oszklenia o przepuszczalności światła poniżej 70% dla szyb innych niż przednie i nie mające wpływu na pole widzenia kierowcy; Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej od 1998 roku wydało stanowisko, że nie ma przeciwwskazań do przyciemniania szyb, z wyjątkiem szyb z przodu pojazdu mających wpływ na pole widzenia kierowcy (czyli szyba przednia i boczne szyby przednie).
Edytowane przez Kamen31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!