Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o pomoc


luigibros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 2001 roku byłem posiadaczem Megane 1.4 16 V po lifcie. Auto sprzedałem i teraz staram się kupić scenica 2006-2007r. Zjezdziłem pare komisów, osób prywatnych i na nic godnego uwagi nie trafilem. Dziś na allegro znalazłem taką ofertę: http://allegro.pl/show_item.php?item=3221647792 vin auta: VF1JMSE0639165645 Proszę o jakiekolwiek spostrzeżenia na temat samochodu. Ma ktoś pojęcie czy na tylnej klapie sam znaczek renault bez napisu Renault lub scenic wystarczy? I prosiłbym jeśli ktoś jest w stanie o rozszyfrowanie Vinu. Pozdrawiam

 

Dodano: 08 maj 2013 - 21:59

Widzę że z pomocą ciężko :/ Staram się znaleźć coś po Vin-ie i z tego co się doszukałem to 3 w tym winie oznacza rok produkcji i wychodzi ze to 2003 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin możesz sobie sprawdzić na moje renault, pokazuje datę pierwszej rejestracji 23/04/2008. Napis scenic powinien być pod znaczkiem na tylnej klapie, zwróć uwagę na tylną wycieraczkę, może to przypadek a może nie działa, nie widzę na tych fotkach czy są naklejki na progach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to sprzedawca sam nie bardzo wie co sprzedaje. To nie jest wersja grand tylko zwykła i 1.5dci.

-albo mi się wydaje albo zderzak przód ma inny odcień,

-naklejka na prawym progu jest, na lewym już nie widać,

-wycieraczka tylnej szyby- albo po prostu tak się zatrzymała, abo jest uszkodzona,

-brak napisu na klapie bagażnika- naprawa lakiernicza albo wymiana całej klapy,

-mała dobrych zdjęć wnętrza, ale wydaje się zadbane to może i przebieg być realny. Do sprawdzenia w ASO,

-podgrzewane szyby?? Raczej tylko jedna, tylna,

-wyposażenie bogate ale nie widać czy jest ESP/ASR,

-nr VIN sprawdzisz rejestrując się na stronie renault.pl,

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho, ale ma wyposażenie:

-immobilaser... muszę sprawdzić bo chyba też mam to już nikogo sie nie będę bał ;)

-multimedialna kierownica- :( że niby filmy wyświetla?

-radio raczej bez mp3;

-wyłącznika ESP nie widać;

-przód już po zarejestrowaniu jakąś drobną przygodę miał patrząc po stanie tablicy rejestracyjnej;

-tylna wycieraczka niepełną dawkę Viagry dostała bo jakoś tak stoi... Raczej uszkodzona bo przez 6 lat nie udalo mi się tak zatrzymać;

-ogrzewana tylko tylna szyba, dla przedniej opcja "dobra widoczność";

-strasznie nisko przednie wycieraczki (nie na znacznikach);

-wątpliwości co do tylnej klapy;

-w przebieg przy tej cenie wierzyć mi się nie chce;

-nigdzie nie ma zapisu że bezwypadkowy ;)

 

Co rozumiesz że z pomocą ciężko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!