Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyłączenie Ogranicznika Prędkości


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Posiadam Megane I phI Cabrio . Autko jest 2 lata w kraju (sprowadzona z Francji) Szukałem na forum podobnego tematu , ale nie znalazłem rozwiązania . Mam problem odnośnie ogranicznika prędkości . Jadąc w trasie słychać pikanie między 115-120km/h oraz 140-150km/h . Jest to uciążliwe i nieprzyjemne.

I tu mam pytanie , da sie to wyłączyć CLIPem (Wejscie ELM) ? Jeżeli nie to jak można sie tego pozbyć ?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys powiedziec jak dokladnie ? Albo wrzucic screen'a ? Bo nie moge znalesc nigdzie ktora to opcja.

A co do wejsca , to dziala bo szukalem ze znajomym po innych programach to czyta ELM'a i migaja wszystkie lampeczki , takze jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wcześniejsze posty, odbiegające od tematyki tego wątku, zostały przeniesione. Pozostałe wpisy podsumowujące tę dyskusję, Pozostają bez zmian. damiar

 

Znowu, przy następnym temacie elektronicznym, jest zaśmiecane forum jakimiś przepychankami słownymi i sugerowanie innym niecnych zamiarów. Wczoraj, dzisiaj takie, Wielkie Święta a niektórzy ciągle swoje. Czasami jak otwieram to forum, to mi się niedobrze robi. To może znalazłoby się, paru normalnych i rozgarniętych userów, którzy zgodnie opracowaliby temat; samochody Renault-urządzenia i programy diagnostyczne, wszystko co potrafią, czego nie, wszystko za i przeciw? Temat zrobić pogrubioną czcionką i na czerwono. Jak ktoś jest na kupnie, to niech robi co uważa, chce jechać do jakiegoś servisu, jego sprawa. Może wtedy skończą się te wygłupy, a administracja, gdyby mniej zajmowała się literkami i polonistycznym redagowaniem tekstów-dostrzegłaby problem.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smeg - życzę Ci powodzenia w opracowaniu takiego tematu. Zagadnień jest tyle, że pewnie nawet najlepsi specjaliści wszystkiego nie opanowali, a nawet jeśli tak, to za darmo nikt takiej wiedzy nie będzie ujawniać, a tym bardziej nie będzie miał czasu na coś takiego. Dodać należy do tego, że sam clip ma bardzo duże możliwość, a interfejsów, które robią renówki będzie co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując.

CLIPEM można wyłączyć na 100%, gdyż jest to sprzęt dedykowany do Reanówek.

Można także innym sprzętem, który nie jest dedykowany do Renówek ale potrafi co nieco.

Nie wypowiem się co jest tańsze, gdyż znam ludzi (zaznaczam PO ZA ASO) co nic nie biorą za podpięcie pod Clipa (przynajmniej ode mnie) i znam takich co nieźle kasują za podpięcie do innego sprzętu.

Znam także ludzi co nie biorą za podpięcie do innego sprzętu a kasują za podpięcie pod Clipa.

Dodam tylko, że zarówno Clipem i czymś innym możną narobić wiele szkody jeśli się nie umie z tego korzystać :)

Wybór pozostawiam każdemu indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!