Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grupy


jazel

Rekomendowane odpowiedzi

Co administracja na to, zeby stworzyc dwie nowe grupy - Megane I i Megane II?

Stworzyliscie specjalna grupe dla kobiet (pozdrawiam wszystkie Panie) i teraz sie wyrozniaja, moze latwiej byloby rozroznic uzytkowinikow dwoch wersji meganek gdyby przypisac im jakies kolory (to wyboru do koloru ;-) ).

 

Kiedys juz padla taka propozycja, ale temat zmienil topic i zostal zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazel, idźmy dalej- może od razu nowe forum, by nie było znowu, cytat: "Ale zamieszanie tu macie... "

 

dodano

można jeszcze tworzyć grupy z podziałem na:

rodzaj nadwozia, jego kolor, rodzaj paliwa, pojemność silnika, jego moc, rocznik produkcji, ilość kilometrów, wiek właściciela, itp. ale po co :mrgreen: Każda literka w nicku będzie wtedy w innym kolorze. A co jeśli nick będzie za krótki by pokazać przynależność do wszystkich grup :mrgreen::-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, w swoim poście dopuściłem możliwość takich podziałów. A co do innych for dyskusyjnych- jest tam jeszcze awans do wyższej grupy po przekroczeniu danej ilości postów, (wyścigi w pisaniu bzdetów, byle pisać) udzielonych dobrych rad, (pomógł) itd. To niepotrzebne wyścigi. Co do pomysłu kol. jazela, może i dobry, obawiam się tylko, że legenda wyjaśniająca kogo dany kolor przedstawia, z biegiem czasu będzie większa niż okno boxa. Na razie lista użytkowników online i box, mieszczą sie na jednym ekranie przy rozdzielczości 1024x768

Ps. owszem, do pomysłu jestem sceptycznie nastawiony, a mój poprzedni post nie miał być złośliwy, tylko przesadnie ironiczny. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w postach i tak widać wszystko to co dany użytkownik chce powiedzieć o sobie i o swoim samochodzie

co do rozróżnienia użytkowników kolorem wg. auta pojemności ect.. to też raczej sceptycznie - np.zielony Robak po uwzględnieniu danych będzie w paski a to nie to samo!!

ma być zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję podzielić jeszcze na żonatych i zamężnych a do tego kto jeździ w czapce a kto w kapeluszu, dla mnie propozycja jazela spowoduje troszkę większe zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie, zeby dzielic, odznaczac, czy cokolwiek. Poza tym to tylko propozycja, do rozwazenia - po to jest forum. Wiekszosci sie nie podoba - OK, nie ma problemu (nie jestem obrazony, nie biore tego do siebie, spoko 8-) )

 

Inaczej: moze odgornie zarzadzic dodawanie na poczatku tematu oznaczenia jakiego samochodu dotyczy (niektorzy juz tak robia). Kiedy sprawa dotyczy silnika mozna dodac info czy to diesel, czy benzyna.

 

Nie oszukujmy sie - Megane z 1995 rozni sie nieco od tedo z 2007. [MI, dti], [MII] czy [All] na poczatku tematu to nie duze poswiecenie, a pomoze utrzymac pozadek, usprawni szukanie i pomaganie innym.

 

Czekam na wiadro pomyj za ten pomysl :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja przy zakładaniu tematu aby było wiadomo o jaki model auta chodzi - oby tylko chcieć to wybierać a będzie OK. Prosiłbym też aby userzy zaznaczyli jakie autko mają w profilu. Może dać na obowiązkowe przy rejestracji i tylko do wyboru konkretne modele aby nikt nie wpisał "dowolny", "nieznany".

Kobiety trza było uhonorować bo jest ich tak mało u nas na forum ;-)

BEZ PRZESADY z tym wiadrem pomyj - kolego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartuje przeciez, bez jaj... 8-)

 

Z tym wyborem konkretnych modeli - nie glupi pomysl...

Jezeli chodzi o ta opcje przy zakladaniu tematu - faktycznie istnieje, ale w miom themie (nie wiem jak w pozostalych?) jest malo widoczna. Moze zamiast "--" napisac "wybierz", albo przesunac pole wyboru nad tytul tematu?

 

Jezeli chodzi o dziewczyny - jestem jak najbardziej za uhonorowywaniem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prezes faktycznie - jeżeli dochodzić po kolorze użytkowników to dziewczyn jest aż trzy :mrgreen: Ale nie o to mi chodzi. Bo mi się tam wszystko podoba... jeszcze :mrgreen: ale brakuje mi na głównej stronie, tam gdzie wyświetla się lista osób zalogowanych itp. listy osób, które obecnego dnia mają urodziny ;-) Zazwyczaj na forach takie info jest. I piszę to nie dlatego, że niedługo mam urodziny ale to w trosce o wszystkich... w końcu ostatnio tak tu miło, świątecznie i prawie rodzinnie :-D Pozdrooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!