Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problemy z instalacją elekt.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

widze za masz podobny problem do mnie. u mnie wycieraczki działąją na garbach i nie mogę używać przełączników na kierownicy całkiem nie kontaktują aż sie zamochód nie rozgrzeje. jeżeli któs wie jak z tym zaradzić to podłączam się do kolegi i porszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
widze za masz podobny problem do mnie. u mnie wycieraczki działąją na garbach i nie mogę używać przełączników na kierownicy całkiem nie kontaktują aż sie zamochód nie rozgrzeje.

wymienić przełącznik zespolony przy kierownicy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stało się podobnie. Nie można wyłączyć samochodu i wszystko świeci i wycieraczki chodzą.

 

wymienić przełącznik zespolony przy kierownicy ??

 

Moim zdaniem nie. Bo raz już mi się tak stało i wyskoczyło anomalia elektronic pojechałem do elektryka skasował błąd i było przez 2 lata wszystko OK. Tylko dziś znów takie coś się stało.

 

Może wie ktoś coś jeszcze na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie. Bo raz już mi się tak stało i wyskoczyło anomalia elektronic pojechałem do elektryka skasował błąd i było przez 2 lata wszystko OK. Tylko dziś znów takie coś się stało.

tak ale kolega pisze, że u niego wycieraczki włączają się na garbach czyli jest gdzieś spięcie w przełączniku, wątpliwe by był taki błąd co włącza wycieraczki na garbach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem wytłumaczenie tych anomalii elektronicznych:

Po uruchomieniu po kilku sekundach zapalają się światła załączają sie wycieraczki i nie można wyłączyć auta
&
Nie można wyłączyć samochodu i wszystko świeci i wycieraczki chodzą
.

 

Jeden dzień w garażu poświęcony Megance i wszystko jasne. Przyczyną tą jest spalony bezpiecznik przy klemie plusowej od akumulatora, który odpowiada za zasilanie komputera. Po jego wymianie wszystko wraca do normy. Mam nadzieje, że niektórym to pomoże. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!