Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czerwona kotrolka awari silnika


lukasz_manch

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od pol roku jestem uzytkownikiem renault megane coupe monaco 00r. 1.6 16v uwielbiam jezdzic tym autkiem ale juz kilka napraw musialem niestety zrobic. dzis jednak juz od samego rana bylo cos nie tak. samochod z reguly a wzasadzie odpalal za pierwszym obrotem rozrusznika a dzis musialem troszke pokrecic zeby odpalil jednak dzsi byly pierwsze mrozy tu i pomyslalem ze to normalne i pojechalem do pracy... po pracy zamochod odpalil juz normalnie jednak na autostradzie wydawalo mi sie ze zaczal glosniej pracowac silnik... po chaili zapalila sie czerwona kontrolka w ksztalcie malej pompy i w sroku niej napis stop!!!wiec odrazu zjechalem na pobocze jednak gdy juz zwalnialem kontrolka zgasla??jednak temperature byla troszke wysoka ale jeszke nie na maksimum zgasilem silnik i sprawdzilem wode nie gotowala sie ale jednak ne bylojej zbyt duzo gdy odpalilem temperatura byla w okolicach polowy a kontolka nie swiecila sie dojechalem wiec do domu i sprawdzilem olej byl w dobrym stanie. chodz juz zbilza sie termin jego wymiany. wode uzupelnilem i ponownie uruchomilem jednak wydaje mi sie ze silnik chodzi glosniej w sroku tak jak by szymial podczas jazdy i pobor paliwa zdecydowanie wzrosl od jakiegos czasu. nie wiem czym moze byc to spowodowane. prosze o jakies podpowiedzi.

 

druga sprawa jest przy duzych opadach deszczu co jest tu w Anglii czesto spotykane w miejscu kokpitu strrowania szyberdachem oraz oswietleniem kabiny pojawia sie przeciek. woda kapie duzymi kroplami do momentu az nie przetre jakas szmatka i przestaje kapie dokladnie z lampki informujacej o zamknietych drzwiach. uszczelka szyberdachu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!