Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kierunkowskazy - żarówki


UFO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy żarówki w kierunkowskazach (w instrukcji to symbol - PY21W) są symetryczne czy asymetryczne. Dokładnie chodzi mi o te malutkie wystające bolce czy są położone na przeciwko siebie (jak godz. 12.30) :mrgreen:

czy z przesunięciem (jak godz. 12.40) :mrgreen:

 

Chcę zakupić srebrne PHILIPSA świecące przy włączeniu na pomarańczowo ale nie wiem jakie kupić w sklepie są (jak godz. 12.40).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie zwróciłem uwagi przy wymianie ale w sklepie poprosiłem żarówkę do kierunków pomarańczową, Pani podała i pasowała.

Wydaje mi się że jest jakieś przesunięcie (12:40) ale nie dam se głowy uciąć. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PY to są te "skośne", ale kto wie jak jest w lampie :mrgreen: A jeśli chodzi o instrukcje, to w instrukcji do megane 1 jest, że mają być P21W (czyli "proste"), a u mnie akurat pasowały "skośne" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dsc04985hi4.th.jpg

 

Żarówki zgodnie z intrukcją PY21W 12v21W asymetryczne czyli 12.40. Żarówki Philipsa SilverVision już zakupiłem na fotce flasch oślepił i nie oddaje jak wygląda w rzeczywistości są one srebrne i świeca na pomarańczowo. Zostaną umieszczone w przednich lampach co spowoduje patrząc się z przodu efekt całości wszystkich przezroczystych żarówek, mnie osobiście drażniła ta pomarańczowa żarówka w kierunku. Dodatkowo postojówki diody superfluxy - kolor białe nadające efekt ksenonu jak są one tylko włączone. Fajnie ponieważ się nie przepalają w końcu to diody i kosztują 4 zł :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłem, oto efekt:

 

Żarówka w kierunkowskazie pomarańczowa:

 

przedci3.th.jpg

 

Żarówka w kierunkowskazie Philips SilverVision:

 

powymianielx1.th.jpg

 

Postojówki diody superfluxy - białe:

 

postojowkipoez5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!