Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

DZIWNY PROBLEM ? POTRZEBNA POMOC !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zwracam się do was można powiedzieć ze śmieszną sprawą ale jednak nie potrafie tej czynności wykonać bez czyjejś pomocy.

 

Otóż Kupiłem przed wczoraj Renault Megane II z 2003r i mam problem z zegarem otóż nie można go ustawić gdyż pod wyświetlaczem niema przysików ? Osobiście posiadam drugiego Megana II z 2003r i tam takie guziczki są. Proszę was o pomoc ponieważ w instrukcji niema o tym wzmianki :mrgreen::mrgreen: Aaaa mam radio z cabasse + zmieniarka jeżeli by to w czymś miało pomóc.

 

 

Druga sprawa :

 

Również chodzi o wyświetlacz na centralnym panelu otóż jest on można powiedzieć przedzielony gdyż na górze tego wyświetlacza wyświetlana są inf odnośnie stacji z prawej strony jest zegra natomiast na dole są wyświetlane w sumie pierdoły dotyczące funkcji włączonej w radiu a z prawej strony jest temp zewn. Mój problem polega na tym, że co jakiś czas dolna część wyświetlacza znika !! niewiem co może być tego przyczyną.

 

 

Trzecia sprawa :

 

W mojej reni zamontowane jest lusterko ( wewnętrzne) z czujnikami: zmroku. wyciereaczek oraz samo przyciemniejące. Lecz okazało się ono wadliwe po wsłuchaniu się można usłyszeć taki pisk dochodzący ze środka. Czy jest możliwość aby lusterko było uszkodzone ? bądź jak można odłączyć ten lusterko ? ponieważ czujnik zmroku się u nas nie sprawdza gdyz jest obowiązek jazdy całorocznej

 

 

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam Rabcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabcio, godzina jest ustawiana z poziomu radia, a robi się to następująco (najprawdopodobniej z pilota pod kierownicą):

– wcisnąć dłużej przycisk "source +" (górny prawy) w celu wejścia do trybu ustawiania godziny,

– godzina miga na wyświetlaczu,

– wcisnąć przyciski "+" i "-",

– wcisnąć przycisk "source +",

– minuty migają,

– wcisnąć przyciski "+" i "-",

– wcisnąć przycisk "source +" w celu zatwierdzenia wprowadzonej wartości i wyjścia z trybu ustawiania godziny.

 

Odnośnie trzeciego pytania podaje link do przeczytania "piszczy w lusterku".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jak narazie obydwa probelmy rozwiązane dzięki koledze " Choina" oraz "Kolek"... Pozostaje tylko pytanie co z tym wyświetlaczem :mrgreen::mrgreen: Proszę o pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!