Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kabel


Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy oczywiście z trzema (jak takie są - nie widziałem takich małych) , ja kupiłem niebieską kostkę i obciąłem ją tak jak w tym dokumencie po angielsku, ruszyło bez problemów, oczywiście w radiu włączasz aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

czytam sobie taki fajny wątek, w którym jakieś bystrzachy rozkminiły protokół komunikacyjny Tuner List i zmieniarki. Temat długi (ponad 50 stron) i dość trudny, dopiero się zagłębiam. Można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć. Ktoś to widział/czytał/wykorzystał?

 

http://www.mp3car.com/vbulletin/hardware-d...g-controls.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po raz pierwszy na forum, prześledziłem cały temat i mam kilka pytań:

1. Moje autko Megane II Phase I 2003r. radio Tuner List, czy istnieje możliwość podmiany ( przeniesienia ) całego zestawu ( pilot / wyświetlacz / radio ) z Clio Grandtour 2008 ? Mógłbym wtedy bez problemów zrobić przeróbkę AUX w radiu Update List

2. Zastanawiam się nad zakupem radia Sony z obsługą ipoda, jak wygląda procedura instalacji w moim samochodzie ( czy trzeba kupić jakieś kable / przejściówki, ramkę obudowy radia ? )

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wyświetlacz to będę musiał go sobie darować, jedynie co, to widziałem na allegro interfejs który wpina się pomiędzy przewody od kostki iso radia i wtedy działa obsługa ze sterowania z kierownicy. Koszt niestety ok. 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem XCARlinka za 339 zł, jeśli ktoś chce namiary, dawać na priv. Podłączyłem "na gorąco" do swojej Megi, na szybko kilka wniosków:

- czyta WMA,

- czyta MP3 z różnym bitrate (zarówno CBR jak i VBR),

- czyta 10 katalogów (CD1...CD10, z tym że dla pierwszych sześciu wyświetla nr na wyświetlaczu - CD1-CD6, dla następnych czterech już tylko samo CD bez numeru),

- poziom dźwięku faktycznie nieco ciszej od CD i tunera, ale minimalnie,

- bardzo dobra jakość dźwięku, dynamika itp.

- jak ktoś się zastanawia (tak jak ja) to ujmę to tak: warto, warto, warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelka AUX nie rozwijałem :) Po południu sprawdzę. Ale korzystanie z AUX to wg mnie trochę lipa, bo nie można zmieniać utworów pilotem.

Ja zdecydowałem się na umieszczenie w schowku, w podłokietniku. Schowka pasażera nie chcę dziurawić. Gdybym nie miał podłokietnika, to bym właśnie w schowku pasażera zamontował ustrojstwo.

Zastanawiam się jeszcze nad miejscem, gdzie jest złącze diagnostyczne (obok dziur na kubki). Można by wtedy w tej plastikowej zaślepce wyciąć otwór... pokombinuję może w sobotę, bo jak z pracy wracam to już ciemno i g* widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafir51, zamontuj w schowku pasażera i puść tyłem do radia.Trzeba tylko w tylnej ściance dziurke na kabel...żaden problem.

 

bo nie można zmieniać utworów pilotem.

jak nie można?Co za szajs kupiłeś?U mnie normalnie sterowanie działa przy kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!