Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kabel


Rekomendowane odpowiedzi

waldek708

W jaki sposób ty chcesz przewijać utwory z wejścia AUX? Przecież wejście to wejście, zmieniasz na urządzeniu, które odtwarza, do interfejsu leci tylko analogowe audio.

kepa416

Mógłbyś dokładniej to rozpisać? Tzn, puszczam kabel za radiem i... co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ten xarlink ma jakieś wejście na Ipoda, nie wiem czasami, czy nie jest tak, że możesz wtedy sterować ipodem z pilota przy kierownicy. Jest w instrukcji coś o tym napisane, ale nie przeglądałem, bo nie mam ipoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafir51, ten Twój XCARlink w takim razie nie wart swojej ceny.Ja mam emulator zmieniarki...czyta 6 folderów w MP3 po 100 numerów w foldrze.Można podłączyć SD kartę,wejsćie na USB i iPODA...wyświetlanie i sterowanie przy kierownicy normalnie działa.

 

coś takiego... http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-citr...1318391899.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708,

 

Nie chcę Cię urazić, ale ty chyba jakiś dziwny jesteś albo czytać nie potrafisz. Piszesz, że nie wart ceny, że szajs, a ja dalej nie rozumiem, jak chcesz sterować z pilota przy kierownicy wejściem AUX, np. z podłączonego do AUX telefonu komórkowego albo playera MP3.

Rozumiem, że pilotem możesz wybierać źródło i zwiększać/zmniejszać głośność RADIA, ale nie zmienisz poziomu głośności w MP3-ce, podobnie jak nie przełączysz w niej żadnego utworu. Piszę oczywiście u zwykłym wejściu AUX jako sygnału analogowego audio, nie chodzi mi o iPoda, bo tam może być inaczej.

Napisałem to już dwa razy, a Ty dalej swoje.

 

PS. Mam (prawie) taki sam xcarlink jak ten z Twojej aukcji. Tylko u mnie, zamiast okrągłego wejścia Line In (jack 3.5 mm) jest podłużne wejście, do którego podłącza się albo przewód zakończony jack 3.5mm albo iPoda, albo moduł Bluetooth.

aaa, jeszcze jedno, ten mój czyta 10 folderów (CD1-CD10) po 99 plików.

post-21047-1290774107_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafir51, Xcarlink to nie jest zwykłe urządzonko podpięte do AUXa. Skoro waldek pisze Ci, że podpięte jest jak normalna zmieniarka (o czym chyba wiesz posiadając takie urządzenie) to normalnym jest, że steruje się tym nie przez gniazdo AUX tylko przez mini-iso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, albo gadamy o tym samym za pomocą różnych słów, albo sam już nie wiem, o czym piszecie.

 

Pisząc AUX w xcarlinku mam na myśli wejście BT/AUX IN do xcarlinka na zdjęciu powyżej. Do niego podłącza się kabelek zakończony jack 3,5mm, do którego podłączamy zewnętrzny odtwarzacz. I nie mam pojęcia, jak można przez to wejście sterować czymkolwiek oprócz modułu BT i iPoda.

 

Co do kabelka, to ten do połączenia xcarlinka z radiem ma 1m i jest za krótki, żeby poprowadzić kabel do schowka w podłokietniku. Brakuje jakieś 30cm - 0,5m żeby sobie to ładnie przeciągnąć i poukładać kable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety pojawił się nieoczekiwany problem, mianowicie: po podłączeniu urządzenia xcar link i odpaleniu samochodu słychać trzaski wydobywające się z przednich głośników samochodu ( korzystam z wejścia AUX ). Czy jest jakaś możliwość uziemienia? Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Interesuje mnie tylko wejście AUX bo chce podłączać iPoda. Przy zgaszonym silniku taki problem nie występuje. Praktycznie wyklucza to możliwość / komfort stosowania tego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z przewodów we wtyczce (nie pamiętam który) to masa. Przewody są we wtyczce zaciśnięte w srebrnych złączach. Można by spróbować włożyć w złącze z masą jeden koniec przewodu (żyły) a drugi gdzieś "umasić" koło radia, może by pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy a co odnośnie tego radyjka? da się podlączyć kabel AUX?

A może jest ktoś chętny na zamianę tej Nawigacji wraz z wyświetlaczem i oryg. mapą Niemiec na radyjko Update List przed liftem też z wyświetlaczem?

 

be7406_184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć,

 

zobaczcie jak koleś genialnie wykombinował podłączenie AUX w firmowym radiu,:

http://www.youtube.com/watch?v=RAGXep0She4 Czy ktoś wie jak zamontować gniazdo Jack na przednim panelu (w jaki sposób jest zamocoewne do panela)?

 

Wszystkie pomys888ły mile widziane.

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacusp, kupić odpowiednie gniazdo montowane na gwint. (tulejka z gwintem zewnętrznym i radełkowana nakrętka z przodu)

Moim zdaniem, jak dobrze wymierzysz miejsce wiercenia otworu w panelu, to nawet radia rozbierać nie trzeba, bo całość jest zabudowana na zewnątrz obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!