Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II grand ?


johny21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! jestem nowy na forum ,Chcę w tym tygodniu zakupić renault scenic II.Problem mój polega na tym ż mało wiem o tym aucie.w dowodzie rejestracyjnym rok prod 2006,nie wiem jaka to jest wersja,nie mam książki serwisowej,auto ma przebieg 260oookm ,rok nie było używane.Mam nr VIN,wg niego jest to model z 2003roku,nie mam pewności czy prawdziwy jest rok produkcji,nie wiem jaka to jest wersja i jakie ma wyposażenie,jest jedna karta do uruchamiania,jest kilka drobnych usterek,ale nie wiem czego mogę sie spodziewać dalej.Cięzko mi zdobyć informacje gdyż właścicielem jest upadła firma,a auto kupuję od syndyka. auto jest zarejestrowane na 7 osób czyli grand scenic? będe wdzięczny za pomoc

 

Kolego Jony21 proponuję jeszcze raz zapoznać się z regulaminem. Bo podczas rejestracji olałeś go totalnie. Aston76

Edytowane przez damiar
Nie w tym dziale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedna karta do uruchamiania

To bym sobie takie auto odpuścił na wstępie. Jeżeli było sprowadzone z Francji sugeruje to szkodę całkowitą.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem mój polega na tym ż mało wiem o tym aucie

Rejestrujesz się na renault.pl, podajesz numer VIN oraz datę pierwszej rejestracji auta i masz pełna wiedzę o danym aucie: wersję, pełne wyposażenie, jeśli było serwisowane to nawet historię przeglądów co było robione (chociaż z tym to różnie).

Jednak nie spodziewałbym się nie wiadomo czego. Już sam Twój opis tego auta jakoś nie zachęca. Sprawdzić nie zaszkodzi.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat

zarejestrowałem się na renault.pl w odpowiedzi otrzymałem że dane są chwilowo niedostępne, nie wiem kiedy je mogę sprawdzić ?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

 

Kolego Jony21 proponuję jeszcze raz zapoznać się z regulaminem. To już drugie upomnienie. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi otrzymałem że dane są chwilowo niedostępne, nie wiem kiedy je mogę sprawdzić ?

Możliwe że nigdy. Tak jest z moim autem, że nie ma go w ich bazie danych a jest krajowe z ich sieci sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy je mogę sprawdzić ?

Trudno wyrokować kiedy te dane się pojawią. W moim przypadku miałem od razu pełen wykaz. Były też przypadki, że dane auta znalazło dopiero po kilku dniach/próbach. W ogóle udało się dodać auto? Gdyby auto nie zostało znalezione w bazie Renault to pewnie wyświetliło by stosowany komunikat, a ten co otrzymałeś jest inny. Trzeba czekać i próbować dalej.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! chcę zakupić Scenica i potrzebuje porad

Jest to po nr Vin ScenicII PHASE1 Long 1,9 dci comfort Expresion 125 Euro 4.Nie wiem jakie jest dokładnie wyposażenie z renault po Vinie jest opis po francusku. Auto ma przebieg 260000km i jedna kartę do uruchamiania nie mam książki serwisowej.w kraju jeżdziło 20000km,coś sprawdziłem co było robione ale nie w ASO,na co zwrócić uwagę samochód nie był używany od roku kończy się przegląd i ubezpieczenie.Będę wdzięczny za porady ? czy ta wersja long to to samo co grand ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co drugi temat zakładasz, należy kontynuować w tym samym. Tematy połączyłem.

Kolega ciągle pyta o to samo.

Nie wiem jakie jest dokładnie wyposażenie z renault po Vinie jest opis po francusku.

Opis wyposażenia jest po francusku, bo auto było wyprodukowane na rynek francuski. Ja również mam wszytko po francusku, ale translator google daje rade, a dużo można się też domyśleć ze skrótów.

Skoro jest adnotacja "long", to zapewne jest to wersja grand - długa. Trudno nie zauważyć różnicy, chyba, że nie widziałeś go jeszcze.

Najlepiej jakbyś wkleił link do aukcji, to będziemy próbować napisać coś na podstawie zdjęć, bo tak to ciężko. :)

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś dokładnie co napisałem w drugim poście? Na 99% auto z jedną kartą jest po dzwonie ze skodą całkowitą z Francji. Osobiście bym się nie napalał, bo potem będą narzekania.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formułowiczów

Nie kpij z czytających, a najlepiej zaglądnij czasami do słownika, albo Wikipedii zapytaj co znaczy dane słowo...

Mod w tym przypadku ma rację i podziękowanie dla Niego że się czepia. Ma powody, które sam tworzysz.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!