Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

terkotanie w skrzyni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Spróbuje po krótce opisac problem .

Auto to Megane Scenic z 2002 roku 1.6 16V

Urwał mi sie pasek rozrzadu przez zblokowaną pompe wody, wymienilem silnik, podczas wkladania zespolu przegób prawdopodobnie sie uszkodził (zupelnie tego nie rozumiem jak ) element, ktory slizga sie w skrzyni ( chodzi o lewa strone ) zgubił jedna z trzech rolek, rolka ta wpadla do wnetrza skrzyni i terkoce, mam druga skrzynie wiec to nie az taki wielki problem finansowy. Chodzi mi o ten wlasnie koniec polosi, czy mozna gdzies dostac sam element, ktory sie slizga w skrzyni, czy trzeba kupic cala polos????

Proszę o odpowiedzi tylko na temat.

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki, interpunkcja

Kolego, zwracaj uwagę na pl-literki. Sporadycznie możne się zdarzyć, że klawisz Alt nie dział jak trzeba, ale nie w takiej ilości. Poprawiłem również interpunkcję, ponieważ źle się to czytało. - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojiro dziękuje za odpowiedz. Chodzi o to <><><><><><><><><><>><><><><>

że mieszkam w UK .<><><><><><><><><><>><><><><>

Prawdopodobnie kupię nowa polos bo osobno jest to nie do dostania .

<><><><><><><><><><>><><><><>

Co do pisowni to po pierwsze pisze z telefonu który nie ma polskich znaków a niektóre słowa po prostu sam znajduje. Ale przepraszam jest to forum ortograficzne ,polonijne czy mechaniczne.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Damiar chyba masz straszne kompleksy bo zauważyłem że nie jestem pierwszy któremu próbujesz zwrócić uwagę . Idź z tym do psychologa.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.9 - Enter Aston76

Kolego Pizamkins, że olałeś regulamin forum podczas rejestracji to miej do siebie teraz pretensje, że masz zwracaną uwagę na pisownię. Proponuję zapoznać się z punktem 5.6 i do niego zastosować się, aby być zwolnionym z polskich liter. Aston76

 

Kolego Pizamkins, następnym razem zastanów się trochę zanim napiszesz coś takiego i będziesz obrażał inne osoby na otwartym forum. Świadczy to tylko o Tobie. Forum może jest techniczne, ale nie znaczy to, że nie masz pisać po polsku. Zaakceptowałeś regulamin, to proszę się do niego stosować :( - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie można odezwać się do Mike'a z http://www.allcarpartsfast.co.uk - [email protected], dołącz do wiadomści VIN pojazdu. Powinien się znaleźć jakiś 'inner drive shaft joint' na stanie.

 

------------------

 

Generalnie nie sugeruję aby kupić u nich koniecznie ten przegub, był to jedynie przykład postępowania. Nie zdziwiłbym się gdyby oryginalny krzyżak był droższy od całej półośki.

Edytowane przez Kojiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiar chyba masz straszne kompleksy bo zauważyłem że nie jestem pierwszy któremu próbujesz zwrócić uwagę . Idź z tym do psychologa.

Kolego, radzę powstrzymać się od tego typu wypowiedzi, bo przede wszystkim nie znasz kolegi damiar'a, a po drugie taka jego rola na tym forum. Rejestrując się na forum potwierdziłeś znajomość regulaminu i to, że będziesz się do niego stosował. Zresztą na wielu forach obowiązują regulaminy, ale moderatorom tych for nie chce się tego egzekwować i wyglądają jak wyglądają. Czasami nie da się tego czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!