Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Luźna listwa boczna - Megane 3d


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy zauważyłem iż listwa boczna na drzwiach kierowcy jest luźna. Element chromowany z pojemnością silnika tym bardziej. Stąd moje pytanie jak ją zdemontować zarówno listwę i ten element z pojemnością? Pytamn się bo nie mam zamiaru kupować nowej listwy z kuli tego, że coś złamię, urwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja podepne sie pod temat tyle że boczna listwa od strony pasażera, mam też troche luźną, nie wiem co z nią zrobić

 

Te listwy są na takich zatrzaskach. Należy otworzyć drzwi, zdjąc plastikowy koreczek, odkręcić śrubkę i wysunąć listwę. Sprawdzisz wtedy czy zatrzaski się nie połamały. Jak się połamały wystarczy kupić nowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Próbowałem zrobić coś z ta listwą, ale nie potrafię jej w ogóle zdjąć z drzwi. Nie wiem ona jest jakoś mocowana dodatkowo od wewnątrrz tzn. od środka? Nie potrafię jej podwarzyć ,a nie chcę na siłe. Prosiłbym o radę jak ją zdjąc krok po kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heloł :)

 

Przepraszam was że jeszcze fotek nie strzeliłem ale kompletnie nie miałem dziś czasu!!

Jutro na pewno zrobię :) i wrzucę tu lub na PW prześlę :)

 

Pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2008-02-19, 02:41 ]

Kol. suchutki, proponuję jednak na forum zamieścić, to może przydać się i innym userom. W razie czego służę hostingiem dla fotek. gojgien

 

[ Dodano: 2008-02-19, 22:00 ]

No więc jestem :(

 

na wstępie przepraszam za jakość zdjecia, wiem, jest koszmarne ale niestety aparat się spsuł :-P :-/

 

Wiec po pierwsze trzeba wyjać zaślępke którą widać przy listwie od wewnętrznej strony drzwi, następnie podważyć taki dzyndzelek i pociągnać listwę w stronę tylnych drzwi.

 

Na tylnych drzwiach możę się to wydawać trudniejsze bo tam chyba są (o ile dobrze pamiętam) te dzyndzelki pod listwą także trzeba dobrze chwycic i przy otwartych przednich drzwiach pociągnąć listwę w stronę tych właśnie drzwi :)

 

To chyba byłoby na tyle :)

 

aha!! link do fotki:

http://img233.imageshack.us/my.php?image=drzwisg2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja demontowałem emblemat wraz z listwą. W sumie dzięki koledze Suchutkiemu udało się to bez większych problemów. Pod listwę jak i pod emblemat poszedł silikon uniwersalny i nastała w ten sposób błoga cisza :P

Pod emblematem są 3 zaczepy - demontowałem go mając w ręku cała listwę śrubokrętem - bez śrubokrętu cięzko - żeby nie powiedzieć niemożliwie.

Koszałek opałek - zdemontuj listwę - będzie bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszałek opałek- podważasz ten emblemat od spodu i ciągniesz do siebie, jakby od góry były haczyki...

hmm... jakbyś obraz zdejmował z haczyka :P

zdemontowanie emblematu jest równie proste jak demontaż całej listwy:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!