Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ogłoszenia- prośba o opinie i rady


sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma kontroli trakcji (brak przełącznika pod kolumną kierownicy obok regulacji lamp i podświetlenia), lampy przerabiane (nie było takich xenonów), kierownica skórzana wytarta (dużo jeżdżona), ale to nie problem. Jeżeli przebieg jest prawdziwy to powinien mieć rachunek za wymianę rozrządu i wymianę łożysk amortyzatora. To tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem one wszystkie są podejrzane a najbardziej ta z przebiegiem 26 000 i rocznikiem 2003. To świadczy o tym, że tym autem jeżdżono tylko do myjni i na stacje paliw. Ja też szykałem kiedyś auta i w wielkopolsce było ich najwięcej ale niestety 90% tych aut było bitych lub kombinowanych. Przed zakupem najlepiej jest pojechać do znajomego mechanika, żeby się przyjrzał autku. Ja miałem to szczęście, że miałem znajomego w salonie renault.

 

Życzę szczęścia w zakupie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegów to nawet nie patrzę na nie. Chodzi mi bardziej o jakies szczegóły których ja nie zauważę. Może ktoś podsunie jakąś MeganeII z Wielkopolski do 30000zł. Sprawdzałem w komisach przy dealerach w Poznaniu i nic ciekawego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensei, Generalnie jeżeli ktoś dopieszczał autko to możesz nie patrzeć na przebiego, ale sam miałem sie okazje przekonać że przy małych przebiegach auto po prostu jest mniej zniszczone w środku.

Ale nie ma co sie oszukiwać nawet auto niepodejrzane może mieć feler - bierz od razu na stacje i niech go sprawdzą i razem z rozciąganiem zapłacisz 170zł a będziesz wiedział że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów serdecznie.

 

Też jestem z Poznania jak kolega sensei i równiez szukam jakiejś meganki II w wersji 5 drzwiowej.

 

Oglądałem kilka sztuk ale niestety, defekty ma prawie każda wersja stojąca w komisie ;-(

 

A co szanowni koledzy powiedzieliby o tej megance: http://otomoto.pl/renault-megane-ii-privil...a-C3926667.html

 

Wersja bardzo dobrze wyposażona :?: Tylko te wystrzelone boczne poduskzi, będą jakieś problmy z naprawą?? Co sądzicie??

 

Jeśli ktoś będzie coś ciekawego widział ale tak do 26tyś to prosze o informacje ;-)

 

pozdrawiam Łukasz P.

[email protected]

GG 7216988

888-219-202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada dla tych co szukaja auta - przygotujcie sie przed ogladaniem aut jak najlepiej - poczytajcie forum, obejrzyjcie jakies zdrowe Megane znajomego lub ew. w salonie, zwroccie uwage na wszystkie elementy mogace swiadczyc o powypadkowej przeszlosci. Mowie z wlasnego doswiadczenia - ja sie strasznie nacialem, wlozylem w auto dodatkowe 10tys i obecnie sprawa idzie do sądu. Gdybym byl lepiej przygotowany, to bym zamiast "biore" powiedzial "dziekuje, zmarnowal mi pan pol dnia" i bym nie przechodzil przez ta cala traume...

Ludzie sa naiwni (ja tez bylem), a handlarze okrutni i bezwgledni - wszyscy oszukuja. Prawie wszystko co sprowadzone jest bite i naprawiane jak najnizszym kosztem. A jak klient do czegos sie przyczepi, to niech spada, zaraz znajdzie sie inny frajer. O cofaniu licznika i zapomnianych wymianach oleju nie wspominam. Znam goscia, ktory dorabia na boku jako handlarz i takie numery jak sie odstawia w tej branzy, to uszy wiedna... Taki lajf...

 

Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, słupek środkowy jest ruszony. Ale mam bardzo dobrego blacharza i naprawa blacharska nie będzie problemem :?:

 

Co do kolegi TommiB to zgadzam się w 1000000% Już oglądałem kilka meganek i ładnych i nieźle robionych ;-)

 

No cóż nadal się zastanawiam :?:

 

Może ktoś z klubowiczów ma megane II z silnikiem 1,6 16V i jest z poznania by mógł się z nim spotkac i obejrzeć autko??

 

Pozdrawiam Łukasz P.

[email protected]

GG 7216988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo dobrego blacharza i naprawa blacharska nie będzie problemem

no ale co z tego jak samochód będzie krzywy ? wyklepie Ci bok, wstawi nowy słupek ale co zrobi z przesunięta podłogą albo karoserią? naciągnąć można ale jak to się będzie zachowywać przy dużych naprężeniach ? da ci gwarancję że podłoga nie pęknie na zakręcie ?

nie ale powie że nic się nie stanie itp itd bo co ci może powiedzieć innego ?

jak bym wolał kupić coś co jest poobijane z każdej strony ale bez naruszenia konstrukcji nawet jeżeli trzeba by malować całą budę chyba ze lubisz życie na krawędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!