Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Błąd check engine


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj podczas dłuższej jazdy zapaliła mi się żółta kontrolka silnika w scenicu. Po podłączeniu pod komputer wskazało błędy air bag każdy jeden, abs, hvac z tego co się zorientowałem to chodzi o klimatyzację. Po zapaleniu kontrolki auto dalej normalnie jechało i wszystko działało jak wcześniej. Czy są one jakoś powiązane? Nigdy wcześniej po podłączeniu pod komputer żadnych błędów nie wskazywało. Nie da się też ich wykasować programem ddt2000. Co to może być? Dołączyłem zapis pliku z programu

Failures_2014-02-02T18-48.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szafran29 załączony plik da się jedynie otworzyć w DDT2000, oczywiście da się to otworzyć np. notatnikiem widosianym, ale wiadomo z tego co nic.

Wrzuć zrzut ekranu, będzie przynajmniej wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!