Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Humor


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Upalny dzień. Ulicą idzie dziewczyna liżąca loda. Podchodzi do niej chłopak i mówi nieśmiało:

- Przepraszam, nie chciałbym żebyś mnie źle zrozumiała, ale mogłabyś mi dać polizać.

Dziewczyna wyciąga rękę z lodem w stronę chłopaka, a on na to:

- Wiedziałem, że mnie źle zrozumiesz...

 

Rozmawiają dwie koleżanki.

- Jak ci się udal wczorajszy seks?

- Fatalnie, stary przyszedł z pracy, w 5 minut zjadł obiad potem 3 minuty bzykanka i zaraz zasnął. A twój?

- Świetnie. Mąż zaprosił mnie na kolację do restauracji, później godzinny spacer po mieście, godzina gry wstępnej, godzina kochania się i po wszystkim godzinna rozmowa.

 

W tym samym czasie rozmawia dwóch kolegów.

- Jak ci się udal wczorajszy seks?

- Świetnie, przyszedłem z pracy. Już czekał na mnie obiad, zjadłem go, bzyknąłem starą i zasnąłem. A twój?

- Fatalnie. Najpierw okazało się, że nie zapomniałem zapłacić rachunków, odcięli prąd i gaz więc stara nie miała jak ugotować obiadu. Poszliśmy więc do restauracji. Ale kolacja była tak droga, że nie starczyło już na taksówkę i wracaliśmy pieszo. Z tego wszystkiego byłem tak wqr...ny, że przez godzinę nie chciał mi stanąć a przez następną nie umiałem skończyć. Potem jeszcze na domiar złego przez następną godzinę nie mogłem zasnąć.

 

 

Babcia mająca problemy z pamięcią pyta wnuczka:

- Co to jest ten sex?

Wnuczek chcąc uniknąć kłopotliwej odpowiedzi mówi:

- To tak jakby się babcia najadła ogórków i popiła maślanką.

Więc babcia spróbowała jak mówił wnuczek i dostała rozwolnienia.

W drodze do kościoła tak ją przycisnęło, że już nie mogła wytrzymać, więc załatwiła się w rowie.

Kawałek dalej znowu.

Idąc dalej kolejny raz ją dopadło, więc zaszła się załatwić na pobliską budowę.

W końcu dotarła do kościoła, ale było już niestety po mszy.

Na to ksiądz podchodzi do babci i pyta:

- Babciu co się stało, zawsze byłaś pierwsza, jeszcze przed mszą, a teraz na koniec przychodzisz?

A babcia na to:

- Bo to, proszę księdza, wszystko przez ten sex! Dwa razy w rowie! Raz na budowie! I jeszcze mi się chce!

 

[ Dodano: 2010-07-24, 01:06 ]

Dom wariatów, lekarz siedzi na dyżurce, wokół sajgon, szaleńcy wchodzą sobie na głowę, wydzierają się, bija się, kompletny odjazd, skaczą po łóżkach, jedzą karaluchy, rzucają się poduszkami. Nagle do lekarza podchodzi taki najbrudniejszy. Koszula - ścierwo, pazury czarne, tłuste włosy, na nogach podarte kapcie, nieogolony, sińce pod oczami. Lekarz na niego patrzy i mówi:

- A co to takie cudowne do mnie przyszło? Małpka?

Facet nic.

- A może Napoleon albo książę?

Facet nic.

- A może to taki piękny przybysz z obcej planety do nas przyleciał?

Facet na to:

- Panie, k****, ogarnij Pan ten sajgon, bo mi tu kazali internet podłączyć!

 

 

 

 

Posłali mężczyznę do czubków. Siedzi biedak i nudzi się. W końcu postanowił popatrzeć przez okno. Tam ogrodnik grzebie grządki. Psychol woła:

- A co pan robi?

- Nawożę truskawki.

- Co?

- Nawożę truskawki.!

- Co pan robisz?!?

- K**** truskawki posypuję gównem!!!

- O, a ja cukrem, ale jestem, p************y!

 

 

 

Po parku przechadzają się dwaj funkcjonariusze policji. Wkurzeni, bo nikogo jeszcze dziś nie złapali, nie stłukli. Ale naraz patrzą - facet wcina jabłko. Jeden mówi do drugiego:

- Ty, zobacz, je jabłko, zaraz wyrzuci ogryzek, a my go cap!

Więc gorliwi funkcjonariusze zbliżyli się do gościa, obracającego w dłoniach ogryzek.

- Co obywatel chciał zrobić z ogryzkiem?

- Jak to co? Chciałem go zjeść.

- ?

- No, tak. Nie wiecie, że kto je ogryzki ten mądrzeje?

- ??

- Niech obywatel udowodni!

- Ja wam mogę ten ogryzek tanio odsprzedać, a sami się przekonacie! Powiedzmy 2 złote.

- Ale na pewno zmądrzejemy?

- 100%.

- Dobra.

Złożyli się po złotówce i uradowani rzucili się na ogryzek. Po chwili jeden z wąsko barkowców skrobie się w głowę i mówi:

- Ej, za 2 złote to my mogli mieć ogryzków z kilograma jabłek!

- No widzicie - już działa!

 

[ Dodano: 2010-07-24, 20:24 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!