Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Humor


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

żarcik

Przez sawannę idzie zajaczek i drze się na całe gardło PRZELECIAŁEM LWICĘ PRZELECIAŁEM LWICĘ

Z krzakow wyłazi zebra i mówi zajac co Ty gadasz uspokój się lew jest niedaleko rozszarpie Cię na strzępy. Zajac nic sobie nie robi i dalej swoje PRZELECIAŁEM LWICĘ PRZELECIAŁEM LWICĘ. Kawałek dalej spotyka bawoła. Zając zamknij się wkurzysz lwa to i nam się dostanie. Zajaczek nic , na całe gardło PRZELECIAŁEM LWICĘ .

Nie uszedł daleko za pagórka wyskakuje lew toczy pianę z pyska ty @&@&%&!!!!! czekaj ja Cię zalatwię . Zając ucieka ile pary w łapach lew za nim, lecą przez pagórek, trawy zając zobaczył jakies krzaki wbiega w nie lew za nim. Nagle zając ujrzał norę w ziemi wpada w nią z impetem,lew rozpędzony za nim wsadził łeb i się zaklinował miota się jak oszalały. Kawałek dalej z nory wychodzi drugim wejściem zajączek. Podchodzi od tyłu do lwa i mówi. NO NIE W TO TO MI NIKT NIE UWIERZY!!

 

Żarcik 2

spotyka się dwóch kumpli

Cześć słyszałem że byłeś w sobote na weselu

byłem

I jak opowiadaj fajnie było?

No fajnie gdyby nie jeden mały incydent.

Co się stało

A nic, stoje sobie obok panny młodej i nagle podbiega pan młody i z całej siły kopie ja w krocze.

No i co?

Jak to co !! Gnój złamał mi 3 palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Familiadzie:
To jeszcze mały pikuś. Kiedyś mieli wymienić różne przylądki. Pomysły i szanse sie skończyły, więc druga rodzina zaczęła sie naradzać. Padały sugestie: Rozewie, Dobrej Nadzieji itp. Głowa rodziny jednak miała swój pomysł, który z dumą wypowiedziała. Przylądek Zdrój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!