Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup megane


hydrocarbon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przymierzam się do zakupu meganki co nie powinno dziwić skoro tu piszę ;) Mam prośbę do was o opinię czegoś takiego:

http://otomoto.pl/renault-megane-auto-z-gazem-sekwencyjnym-C31924281.html

I jeszcze drobna kwestia... nie śmiejcie się. Co to za silnik? I gdzie ma akumulator? Normalnie w większości 1.6 jest na widoku a tu???

post-61468-0-82211900-1392102357_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. To dzięki za rozwianie wątpliwości co do akumulatora ;) A co ogólnie myślicie o tym egzempalarzu z linka? Ile można by stargować? ;)

A tak generalnie, to nie ma potem problemu, woda nie leci na ten akumulator? Na co tam trzeba być w tym miejscu uczulonym?

Edytowane przez hydrocarbon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wygląda bardzo ładnie. Jednak zdjęcia takie, że nie widać miejsca kierowcy i nie można ocenić zużycia wnętrza. Chociaż widać, że fotel troszkę powygniatany. Silnik raczej myty.

Jak sprzedawałem swoją M1 to tak ładnie wyglądała na zdjęciach, a miała prawie 300tys km przejechane. Także sprawdzaj przebieg i się targuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak generalnie, to nie ma potem problemu, woda nie leci na ten akumulator?

Ja wprawdzie mam diesla, ale u mnie akumulator jest dokładnie tak samo umiejsowiony jak w tej niebieskiej magance i nie ma z tego powodu jak na razie żadnych problemów, więc się nie obawiaj :)

Apropo samego auta to uważaj bo silnik chyba faktycznie umyty, dlatego sprawdź dokładnie czy nie ma jakiś poważniejszych wycieków.

Tak nawiasem to rejestracja do Kielc zupełnie nie pasuje, ale to akurat może tylko z miejsca zameldowania np. wynikać.

Taki kapturek plastikowy od tylnej wycieraczki się zgubił gdzieś, ale to tak z przymróżeniem oka, auto ma około 13 lat przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wciąż przyglądam temu autku i patrząc się na pas przedni (nie wiem czy to dobrze nazywam) wiadać dwa takie bielsze ślady odchodzące po obu stronach chłodnicy. Jakby przymalowane czymś... No i ta chłodnica wydaje się mi na zdjęciu jakaś wklęsła. Mylę się czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!