Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganka 1.6


magrost

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jutro wybieram się w rejony radomia Radomia i proszę o kilka spostrzeżeń co do autka, warte uwagi? dzieki z góry

 

http://otomoto.pl/renault-megane-jak-nowa-100-oryginal-zamiana-C32250145.html

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nic nie było sprawdzane, wyjazd w rejony Radomia wypadł mi nagle, a że szukam coś tego pokroju, jedziemy w kilka osób, ma kto wrócić w razie kupna więc stąd pytanie czy warto się interesować tym ogłoszeniem

 

Dodano: 18 mar 2014 - 22:08

jak coś komuś tam śmierdzi do piszcie śmiało, czasu malo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to oznacza??

To znaczy, że może być problem z powrotem tym autem "na kołach", bo nie jest już dopuszczone do ruchu. Te tablice są tymczasowe, a ich ważność już upłynęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie zawracalibyście sobie gitary? wyjeżdżam przed 12 także jeszcze jakieś sugestie mile widziane, dzięki

 

a na ile ją wyceniacie biorąc pod uwagę że to nie 2006?

Edytowane przez magrost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie musi być złe, tylko pytanie jak wrócisz?. Może się uda, ale to Twoje ryzyko. Chyba że koleś opóści dodatkowo na lawetę :). Auto pewnie jest z 2005 skoro rejestracja w 2006. Rozpiętość cen jest bardzo duża więc trudno powiedzieć, zależy to od stanu auta. Może mi się wydaje, ale wygląda jakby przednie błotniki nie trzymały płaszczyzny z drzwiami, szczególnie prawy, u mnie tak nie ma, choć może tylko na zdjęciu tak to wygląda. Opony chyba zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakiś problem, żeby na miejscu opłacić, ubezpieczyć, nie wiem zrobic przegląd?? sorki za takie pytanie, ale serio nie wiem jak to sie odbywa a autko podoba mi się i na pewno zajadę tam i obejrzę. i drugie pytanie jeżeli stwierdzimy, że stan jest ok to ile drzeć z ceny? :) wiadomo, że coś trzeba tylko ile jestem w stanie wytargować tak orientacyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądu bez tablic Ci nie zrobią. Najlepiej wejdź do wydziału komunikacji u siebie i podpytaj jak można to załatwić. Kiedyś można było wziąć próbne za około 60pln aby zrobić przegląd a potem normalnie zarejestrować, dojenie kasy ale tak było. Co do ceny to ja utargowałem 1700 od wyjściowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydujesz się kupić to wykupujesz ubezpieczenie(wystarczy telefonicznie tylko pamiętaj że ubezpieczenie jest wazne dopiero za godzine od momentu zawarcia), robisz przegląd auta wymagany do pierwszej rejestracji i udajecie się ze sprzedający do wydziału komunikacji w celu rejestracji tymczasowej (30 dniowej). Dostajesz blachy próbne i możesz wracać autem na kołach.

 

Najpierw po blachy a potem na przegląd :)

Edytowane przez Kriss_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!